Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної   державної   адміністрації

 

 

 03.05.2017                                                                                       №   106

 

Про хід виконання  Програми

економічного та соціального розвитку району

 

Підсумовуючи виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року, станом на сьогоднішній день слід відмітити, що більшість галузей реального сектору економіки та соціальної сфери характеризуються позитивною динамікою.

У галузі тваринництва спостерігається зростання поголів’я ВРХ, свиней та птиці, збільшено у порівнянні з І кварталом 2016 року виробництво молока - на 54,4% та яєць – на 26%.

У галузі промисловості за звітний період відбулося зростання обсягів реалізації промислової продукції на 88%.

Зовнішньоторговельний оборот підприємств району в у І кварталі 2017 року характеризувався позитивним сальдом.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.04.2017 року склав 3,2%. У кварталі 2017 року у всіх сферах господарської діяльності створено 118 нових робочих місць. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Виходячи із підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району за І квартал 2017 року,  керуючись статтями 6, 13, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 26.04.2017 № 13:

 

  1. 1.Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Вислоцька К.В.) ужити заходів щодо завершення комплексу весняних польових робіт в оптимальні агротехнічні терміни.

 

  1. 2.Управлінню фінансів районної державної адміністрації                (Войцахівська Т.О.) з метою недопущення зростання податкового боргу за грошовими зобов’язаннями економічно активних платників податків активізувати роботу робочої групи з питань забезпечення своєчасності сплати податків та зборів до місцевих бюджетів.

 

  1. 3.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.) забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо дотримання ними вимог чинного трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили та запобігання фактів неофіційних трудових відносин, організацію проведення з роботодавцями нарад, зустрічей круглих столів та інших організаційних заходів з цих питань.   

 

  1. 4.Відділу освіти районної державної адміністрації (Деліу О.В.) продовжити роботу по формуванню оптимальної мережі навчальних закладів з урахуванням економічних та фінансових можливостей, функціонування освітніх округів.

 

  1. 5.Головному лікарю Комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради Ровковій Н.М. здійснити організаційні заходи щодо реалізації на території району урядової програми «Доступні ліки».

 

  1. 6.Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (Галущак Г.М.), вжити заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей протягом оздоровчої кампанії 2017 року.

 

  1. 7.Керівникам управлінь та відділів районної державної адміністрації, наведеним вище, проінформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 20 липня 2017 року.

 

  1. 8.Сектору економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації  узагальнену інформацію надати  райдержадміністрації  до 25 липня 2017 року.

 

  1. 9.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Л.В. Димидюк.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Е.Є. Томашевський

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"