Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 14.12.2016                                                                                     №  307

 

Про заходи щодопроведення

Новорічних і Різдвяних свят для дітей

в Бердичівському районі

 

Відповідно до статей 6, 49, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 02.12. 2016 року від № 413«Про заходи щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят для дітей», з  метою належної організації змістовного дозвілля школярів та молоді  у Новорічні і Різдвяні свята у період зимових канікул               2016-2017 року, формування національної свідомості та ідентичності, відродження духовності і збереження традицій народу:

1.Відділам районної державної адміністрації: у справах сім’ї, молоді та спорту (Галущак Г.М.) культури і туризму (Кобилінський Л.П.), освіти           (Деліу О.В.), службі у справах дітей (Хоренко О.І.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  (Продеус О.В.) забезпечити:

1) Проведення у населених пунктах району заходів, присвячених новорічним і різдвяним святам: обрядових вистав, різдвяних концертів, театральних постановок, інших святкових дійств.

2) Відвідування школярами під час зимових канікул  театрів, кінотеатрів, музеїв, бібліотек, інших закладів культури та організацію для них екскурсій, туристичних поїздок Україною.

3) Фінансування організації та проведення новорічних і різдвяних заходів, а також придбання та вручення подарунків для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишилися без догляду.

4) Забезпечити організацію вручення подарунків насамперед дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям учасників АТО, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітям із малозабезпечених і багатодітних сімей.

2.  Відділам районної державної адміністрації: у справах сім’ї, молоді та спорту (Галущак Г.М.), освіти (Деліу О.В.) забезпечити участь дітей пільгових категорій району у новорічних святкових виставах, організатором яких є управління  сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (Деліу О.В.)  провести протипожежні інструктажі під підпис з особами відповідальними за проведення новорічних та різдвяних свят.

4. Рекомендувати Бердичівському  відділу національної  поліції в Житомирській області (Зінченко О.В.), Бердичівському районному управлінню МНС (Шевчук І.В.) забезпечити громадський порядок під час проведення масових новорічних заходів, приділивши особливу увагу дотриманню вимог безпеки дорожнього руху та протипожежної безпеки.

5. Рекомендувати редактору міськрайонної газети «Земля Бердичівська» Кравченку В.Т. забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів пов’язаних із проведенням новорічних і різдвяних свят.

6. Центральній районній лікарні (Мирончук А.П.) організувати надання у разі необхідності, медичної допомоги учасникам заходів, присвячених новорічним і різдвяним святам.

7. Відділам районної державної адміністрації: культури і туризму         (Кобилінський Л.П.), освіти (Деліу О.В.), службі у справах дітей         (Хоренко О.І.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   (Продеус О.В.), центральній районній лікарні (Мирончук А.П.), Бердичівському  відділу національної поліції в Житомирській області (Зінченко О.В.), районному управлінню МНС (Шевчук І.В.)  до 10 січня 2017 року подати у відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформацію про проведені новорічні і різдвяні свята для дітей району.

9. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Галущак Г.М.) подати узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження райдержадміністрації до 15 січня 2017 року. 

10. Контроль за виконаннямрозпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук.

 

 

Голова                                                                         Е.Є. Томашевський

райдержадміністрації          

   

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"