Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної   державної   адміністрації

02.12.2016                                                                      №   297

Про хід виконання  Програми

економічного та соціального розвитку

Бердичівського району за 9 місяців 2016 року

Підсумовуючи виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2016 року, станом на сьогоднішній день слід відмітити, що більшість галузей реального сектору економіки та соціальної сфери характеризуються позитивною динамікою.

У галузі сільського господарства у порівнянні  з відповідними періодом 2015 року збільшено виробництво зернових та зернобобових на 37%,  зросло поголів’я ВРХ на 14,9% , свиней – на 2,2% та птиці – у 2,4 рази.

Порівняно із затвердженими місцевими радами показниками, надходження до загального фонду місцевих бюджетів збільшились на 6,8 млн. грн. або на 25,0%.

Сума освоєних вітчизняних інвестицій зросла майже у 2 рази у порівнянні з аналогічним показником за 9 місяців 2015 року.

У сфері зовнішньоекономічної діяльності експорт товарів за 9 місяців 2016 року зріс у 4,2 рази у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.10.2016 року скоротився і склав 2,5%.

Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. Також у звітному періоді відсутня сума заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

Але поруч з цим спостерігається і ряд негативних тенденцій. Так у галузі промисловості за звітний період відбулося зниження обсягів виробництва продукції на 37,9%.

Скоротився на 1% і обсяг введеного в експлуатацію житла.

Відбулося вилучення іноземного капіталу по 1 підприємству, як результат сума іноземних інвестицій, вкладених в економіку району станом на 01.10.2016 зменшилась на 7,8%.

Виходячи із підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району за 9 місяців 2016 року, з метою виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району на 2016 рік у повному обсязі, керуючись статтями 6, 13, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 29.11.2016 № 36, розпорядження голови облдержадміністрації № 377 від 11.11.2016 «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету області за 9 місяців 2016 року»:

  1. 1.Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Вислоцька К.В.)  забезпечити постійний контроль за  проведенням розрахунків  сільськогосподарськими підприємствами з населенням по орендній платі за  земельні частки (паї).
  2. 2.Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Волянська А.О.) проаналізувати причини зменшення суми іноземного капіталу, вкладеного в економіку району, та забезпечити моніторинг діяльності підприємств з іноземними інвестиціями.
  3. 3.Відділу будівництва та архітектури (Смірнова Н.А.) забезпечити координацію роботи щодо виготовлення проектної документації по об’єктах соціально-культурного та громадського призначення.
  4. 4.Відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (Щепанівська Н.О.) тримати на постійному контролі питання забезпечення автодорожніх підприємств пальним з метою забезпечення своєчасної розчистки доріг від снігових заметів.
  5. 5.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Хоренко О.І.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Продеус О.В.) здійснювати систематичний контроль за умовами проживання та виховання дітей у сім’ях, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків з метою забезпечення їх соціального захисту.
  6. 6.Відділу освіти районної державної адміністрації (Деліу О.В.) забезпечити безперебійне підвезення учнів, які проживають поза межею пішохідної доступності, до загальноосвітніх навчальних закладів.
  7. 7.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.) узяти на контроль питання щодо створення нових робочих місць та збереження існуючих, недопущення масового вивільнення працівників.
  8. 8.Керівникам управлінь та відділів районної державної адміністрації, наведеним вище, проінформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 20 січня 2017 року.

 

  1. 9.Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації  узагальнену інформацію надати  райдержадміністрації  до 25 січня 2017 року.

 

  1. 10.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Е.Є. Томашевський

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"