Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови   районної   державної   адміністрації

20.09.2016                                                                            № 217

Про відзначення 1 жовтня
Міжнародного дня громадян
похилого віку та Дня ветерана

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 року № 1066 “Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку”, розпорядження голови облдержадміністрації від 30.08.2016 № 289 «Про відзначення 1 жовтня Міжнародного дня  громадян похилого віку та Дня ветерана», з метою забезпечення всенародного вшанування громадян похилого віку та ветеранів, посилення уваги суспільства до потреб ветеранів і громадян похилого віку, поліпшення їх соціального захисту:

  1. 1.Затвердити заходи з відзначення в районі 1 жовтня Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана (додаються).
  2. 2.Відділам та управлінням райдержадміністрації, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району, забезпечити   безумовне виконання   за­тверджених заходів у визначені терміни.

      3.Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадскістю апарату райдержадміністрації (Вчерашнюк Л.В.), редакції газети "Земля Бердичівська" (Кравченко В.Т.), забезпечити висвітлення за­ходів щодо проведення в районі 1 жовтня Міжнародного дня громадян похи­лого віку та Дня ветерана.

     4. Відділам та управлінням райдержадміністрації, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району (Сороченко В.Я.) про хід даного розпорядження інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до 10 жовтня 2016 року. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

(Логвінчук В.В.) узагальнену інформацію подати райдержадміністрації та департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 13 жовтня  2016 року.

      5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступни­ка голови райдержадміністрації Наумчук Т.В.

 

Голова райдержадміністрації                                                       Е.Є. Томашевський

 

                                                     

Додаток

до розпорядження голови районної

державної адміністрації

20.09.2016     № 217

 

Заходи

 з  відзначення в районі 1 жовтня Міжнародного дня

 громадян похилого віку та Дня ветерана

1. Провести зустрічі керівництва райдержадміністрації з громадянами похилого віку, ветеранами війни, праці, дітьми війни, представниками громадських організацій та відвідати ветеранів війни, громадян похилого віку за місцем їхнього проживання в будинках-інтернатах.

       

                                                                                         Керівництво райдержадміністрації

1 жовтня 2016 року

 

2. Вивчити повсякденні потреби  та умови проживання пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян з метою поліпшення рівня соціально-побутового та медичного обслуговування, розглянути можливості вирішення порушених питань та надання всебічної допомоги.

 

Територіальний центр соціального                                                                         обслуговування (надання соціальних                                                                          послуг) Бердичівського району,                                                                          виконкоми сільських та селищної рад

Вересень-жовтень 2016 року 

3. Відповідно до потреби та згідно з медичними показаннями забезпечити ветеранів війни та праці засобами технічної реабілітації та протезно-ортопедичними виробами.

 

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Протягом 2016 року

 

4. Організовувати привітання ветеранів, яким виповнилося 100 і більше років.

 

Управління праці та соціального                                                                        захисту населення райдержадміністрації,                                                                        територіальний центр соціального                                                                        обслуговування (надання соціальних                                                                        послуг) Бердичівського району,                                                                        виконкоми сільських та селищної рад.

                                                Постійно

5. Забезпечувати при потребі влаштування одиноких ветеранів війни та праці до будинків-інтернатів та зарахування на соціально-побутове    обслуговування у територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

Управління праці та соціального                                                                         захисту населення райдержадміністрації,                                                                         територіальний центр соціального                                                                         обслуговування (надання соціальних                                                                          послуг) Бердичівського району,                                                                          виконкоми сільських та селищної рад

Протягом  2016 року 

6. Продовжувати надання медичної допомоги ветеранам війни та праці за місцем проживання виїзними медичними бригадами та в умовах денних стаціонарів при закладах первинної медико – санітарної допомоги.

 

Центральна районна лікарня                                                                             Протягом  2016 року

7. Надавати матеріальну допомогу громадянам похилого віку та інвалідам з метою поліпшення їх матеріально-побутових умов проживання, придбання ліків.                                                                           

 

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Вересень – жовтень 2016 року    

 8.  Провести ярмарок вакансій для інвалідів.

 

Міський центр зайнятості (за згодою).

Вересень – жовтень 2016 року

9. Проводити консультативно-роз’яснювальну роботу серед громадян похилого віку щодо їх соціального захисту, пенсійного забезпечення, надання пільг, житлових субсидій та компенсацій.

 

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Постійно

 

 

Керівник апарату

районної державної адміністрації

 

 

                          Л.А. Котнюк

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"