Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної   державної   адміністрації

 

 

05.09.2016                                                                      №   194

 

Про хід виконання  Програми

економічного та соціального розвитку

Бердичівського району за І півріччя 2016 року

 

Підсумовуючи виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2016 року, станом на сьогоднішній день слід відмітити, що більшість галузей реального сектору економіки та соціальної сфери характеризуються позитивною динамікою.

У галузі сільського господарства у порівнянні  з відповідними періодом 2015 року  зросло поголів’я ВРХ на 20,2% , в т. ч. корів на 13,3% .

Порівняно із затвердженими місцевими радами показниками, надходження до загального фонду місцевих бюджетів збільшились на 3,2 млн. грн. або на 21,8%.

Сума освоєних вітчизняних інвестицій зросла майже у 2 рази у порівнянні з аналогічним показником І півріччя 2015 року.

У сфері зовнішньоекономічної діяльності експорт товарів за І півріччя 2016 року зріс на 43,% у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.07.2016 року склав 3,04.

Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. Також у звітному періоді відсутня сума заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

Але поруч з цим спостерігається і ряд негативних тенденцій. Так у галузі промисловості за звітний період відбулося зниження обсягів виробництва продукції на 38,5%.

Скоротився на 8% і обсяг введеного в експлуатацію житла.

У звітному періоді за рахунок курсової різниці скоротилась і сума іноземного капіталу, вкладеного в економіку району на 2,1%.

Виходячи із підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району за І півріччя 2016 року, з метою виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району на 2016 рік у повному обсязі, керуючись статтями 6, 13, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 30.08.2016 № 24, розпорядження голови облдержадміністрації № 245 від 02.08.2016 «Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету області за перше півріччя 2016 року»:

1.   Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Вислоцька К.В.):

 1. Ужити заходів щодо завершення збирання зернових і технічних сільськогосподарських культур в оптимальні агротехнічні строки.
 2. Здійснювати  моніторинг стану розрахунків  сільськогосподарських підприємств з населенням по орендній платі за  земельні частки (паї).

 

 1. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Волянська А.О.) тримати на постійному контролі питання реалізації програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Бердичівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015/2016 році.

 

 1. 3.Управлінню фінансів районної державної адміністрації                (Войцахівська Т.О.) відповідно до своїх повноважень, забезпечити роботу щодо організації виконання районного бюджету у ІІ півріччі 2016 року.

 

 1. 4.Відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (Мельничук М.В.) тримати на постійному контролі питання проведення капітальних та поточних ремонтів доріг комунальної власності.

 

 1. 5.Відділу освіти районної державної адміністрації (Наумчук Т.В.):
 2. 1)Сприяти відновленню роботи дошкільних навчальних закладів, відкриттю додаткових груп у діючих ДНЗ відповідно до демографічної ситуації та реальних потреб місцевих громад.
 3. 2)Забезпечити належну підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

 

 1. 6.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.):

1)   Забезпечити чітку і безперебійну роботу щодо звернень громадян для призначення державних допомог, субсидій, пов’язаних з підвищенням тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги.

2)   Продовжити роботу, спрямовану на легалізацію трудових відносин, та вживати заходів щодо підвищення рівня оплати праці найманих працівників в районі.

 

 1. 7.Відділу освіти районної державної адміністрації (Наумчук Т.В.), відділу культури і туризму районної державної адміністрації (Кобилінський Л.П.), Бердичівській ЦРЛ (Мирончук А.П.), КУ «Центр ПМСД» (Ровкова Н.М.) вжити заходів щодо забезпечення твердим паливом закладів освіти, охорони здоров’я та культури.

 

 1. 8.Керівникам управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ бюджетної сфери вжити заходів щодо запровадження системи електронних закупівель PROZORRO.

 

 1. 9.Керівникам управлінь та відділів районної державної адміністрації, наведеним вище, проінформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 1 листопада 2016 року.

 

 1. 10.Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації  узагальнену інформацію надати  райдержадміністрації  до 5 листопада 2016 року.

 

 1. 11.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                       Е.Є. Томашевський

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"