Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

04.07.2016                                                                               №  150

Про районну робочу групу з питань запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру на об’єктах соціального захисту, в закладах охорони здоров’я, освіти

Відповідно до статей 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 "Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях", Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 5 березня 2015 р. за № 252/26697, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.05.2015 № 153 «Про затвердження заходів щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них», розпорядження голови обласної державної адміністрації 15.06.2016 № 178 Про обласну робочу групу з питань запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру на об’єктах соціального захисту, в закладах охорони здоров’я, освіти»  та з метою організації робіт із забезпечення пожежної безпеки, запобігання виникненню пожеж та нещасних випадків на них, посилення пожежної безпеки населених пунктів області:

1. 1.Утворити районну робочу групу з питань запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру на об’єктах соціального захисту, в закладах охорони здоров’я, освіти та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. 2.Відділу освіти райдержадміністрації, ЦРЛ, КУ ЦПМСД, управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації:
  3. 1)Провести перевірки дотримання вимог протипожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм на об’єктах соціального захисту, в закладах охорони здоров’я, освіти (забезпечення будівель і приміщень установ та закладів первинними засобами пожежогасіння, обладнання установками автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння, наявність пожежного інвентарю, протипожежного водопостачання) та запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру на зазначених об’єктах.
  4. 2)Про проведену роботу інформувати районну робочу групу з питань запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру на об’єктах соціального захисту, в закладах охорони здоров’я, освіти через Бердичівське управління ДСНС України у Житомирській області до 08 липня 2016 року.

3.Секретарю районної робочої групи надати узагальнену інформацію райдержадміністрації до 11 липня 2016 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Наумчук Т.В.

Голова

райдержадміністрації                                                                     Е.Є.Томашевський 

Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"