Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

  21.06.2016                                                                                   №  133

 

Про підготовку об’єктів

господарського комплексу

району до роботи в осінньо-

зимовий період 2016/2017 року

 

        

         Відповідно до ст. ст. 2, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 12 Закону України «Про теплопостачання», ст. 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розпорядження голови облдержадміністрації  від 24.05.2016 року № 146 «Про підготовку об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року», з метою забезпечення якісної підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року, своєчасного початку опалювального сезону:

           1. Затвердити заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року (додаються).

           2. Утворити районний оперативний штаб для організації підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року та затвердити його склад згідно здодатком.

 1. 3.Попередити начальника управління агропромислового розвитку Вислоцьку К.В., начальників відділів райдержадміністрації: освіти Наумчук Т.В., культури та туризму Кобилінського Л.П., головного лікаря центральної районної лікарні Луцьку Д.В., головного лікаря КП «ЦПМСД» Ровкову Н.М., керівників підприємств, установ, організацій та голів сільських, селищної рад, про їх персональну відповідальність за своєчасну, якісну підготовку об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років.
 2. 4.Рекомендувати виконкомам сільських, селищної рад, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності:
 3. 1)Розроблені та затверджені заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 років продовжувати виконувати у повному обсязі.
 4. 2)Уживати заходів із погашення усіма категоріями споживачів заборгованості за спожиті енергоносії.
 5. 3)Забезпечити готовність автономних та аварійних джерел енергозабезпечення на об’єктах соціальної сфери.
 6. 5.Начальникам відділів райдержадміністрації: освіти Наумчук Т.В., культури та туризму Кобилінському Л.П., головному лікарю центральної районної лікарні Луцькій Д.В., головному лікарю КП «ЦПМСД» Ровковій Н.М.:
 7. 1)Ужити заходів з енергозбереження шляхом модернізації котельного обладнання, використання електроенергії у системах теплозабезпечення, термомодернізації житлових будинків, переведення котелень на альтернативні види палива, закриття нерентабельних котелень та визначити джерела фінансування для їх реалізації.
 8. 2)Опрацювати питання щодо укладання у 2016 році енергосервісних договорів для підвищення енергоефективності бюджетних установ.
 9. 6.Рекомендувати Бердичівському УЕГГ спільно з власниками  (балансоутримувачами) здійснити заходи щодо перевірки стану газового обладнання у житловому фонді.
 10. 7.Рекомендувати Бердичівському «Райавтодору» (Поліщук А.В.), філії Бердичівська  «ДЕД» ДП «Житомир облавтодор» (Березовський В.В.)
 11. 8.Забезпечити виконання затверджених заходів, визначених цим розпорядженням, які необхідно завершити до 01.09.2016, та щомісяця до 1 числа інформувати відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Мельничук М.В.)

9. Відділу  житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації надавати щомісяця  05 числа наступного періоду  узагальнену інформацію про виконання даного розпорядження райдержадміністрації.

10. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Димидюк Л.В..

 

 

                          

Голова

райдержадміністрації                                                                     Е.Є.Томашевський

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"