Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови  районної   державної   адміністрації

10.06.2016                                                                      №   129

Про хід виконання Програми економічного

і соціального розвитку району за І квартал 2016 року

Підсумовуючи виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2016 року, станом на сьогоднішній день слід відмітити, що більшість галузей реального сектору економіки та соціальної сфери характеризуються позитивною динамікою, але нестабільна ситуація в країні все ж таки вплинула негативно на розвиток основних галузей району.

У галузі тваринництва спостерігається зростання поголів’я корів та птиці, збільшено виробництво молока на 59% у порівнянні з І кварталом 2015 року.

Поруч з цим у галузі промисловості за звітний період відбулося зниження обсягів виробництва продукції на 41,5%.

Сума вкладених в економіку району капітальних інвестицій у І кварталі 2016 року зросла у порівнянні з показником аналогічного періоду 2015 року у 2,2 рази.

Зовнішньоторговельний оборот підприємств району  у І кварталі 2016 року характеризувався позитивним сальдом та збільшенням суми експорту на 44,8% у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.04.2016 року склав 3,6%.

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників по району склала 3094 грн, що на 15,8% більше  показника І кварталу 2015 року. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

У звітному періоді відсутня сума заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

Виходячи із підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку Бердичівського району за І квартал  2016 року, з метою збереження позитивних тенденцій розвитку економічної і соціальної сфери району у 2016  році, керуючись статтями 6, 13, 17, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення колегії райдержадміністрації від 30.05.2016№ 15:

  1. 1.Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Вислоцька К.В.) ужити заходів щодо завершення комплексу весняних польових робіт в оптимальні агротехнічні терміни.
  2. 2.Управлінню фінансів районної державної адміністрації                (Войцахівська Т.О.):

1) У першочерговому порядку забезпечувати фінансування видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та розрахунки за спожиті комунальні послуги і енергоносії.

2) Забезпечити своєчасне фінансування відпускних педагогічним працівникам.

  1. 3.Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації (Галущак Г.М.) забезпечувати підбір дітей пільгових категорій населення з метою оздоровлення їх у дитячих таборах у літній період.
  2. 4.Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Волянська А.О.) тримати на постійному контролі питання реалізації Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Бердичівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015/2016 році.
  3. 5.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.) проводити відповідну роботу з керівниками підприємств, установ і організацій району щодо недопущення випадків оплати праці нижче встановленого мінімального рівня.
  4. 6.Відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (Мельничук М.В.) тримати на постійному контролі питання щодо переведення котелень на альтернативні види палива.
  5. 7.Відділу освіти районної державної адміністрації (Наумчук Т.В.) здійснити організаційні заходи щодо проведення у літній період поточних  та капітальних ремонтів у загальноосвітніх навчальних закладах з метою підготовки їх до нового навчального року.
  6. 8.Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації                     (Вислоцька К. В.), управлінню фінансів районної державної адміністрації                (Войцахівська Т.О.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Галущак Г.М.), відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації (Мельничук М.В.), відділу освіти районної державної адміністрації (Наумчук Т.В.), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Логвінчук В.В.) проінформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження  до 15 вересня 2016 року.
  7. 9.Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації  узагальнену інформацію надати  райдержадміністрації  до 25 вересня 2016 року.
  8. 10.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації                                                       Е.Є. Томашевський

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"