Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                           РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 05.01.2016                                                                                              № 3

Про відбір кандидатів для навчання у

вищих військових навчальних  закладах

Міністерства оборони України  в 2016 році

 

Відповідно до  Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 року № 1770 «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей», наказу Міністра оборони України від 14.04.1998 року № 152 «Про затвердження Інструкції про проведення військово-професійної орієнтації молоді та вступних випробувань у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України», керуючись ст. ст. 6, 13, 16, 28 Закону України „ Про місцеві державні адміністрації ”, з метою організованого і якісного відбору кандидатів для навчання в вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України:

1. Затвердити план основних заходів військово-професійної орієнтації молоді, проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи серед молоді з метою залучення їх до навчання в вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України в 2016 році (додається).

 

2.  Відділу освіти райдержадміністрації (Муренко В.Л.) спільно з військовим комісаріатом Бердичівського ОМВК:

1) Проводити в навчальних закладах військово-професійне інформування з метою розповсюдження відомостей про військову професію.

2) Посилити агітаційно-роз’яснювальну роботу в навчальних закладах серед юнаків 10-11-их класів з метою залучення їх до вступу в вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України.

3) Активізувати роботу всіх посадових осіб навчальних закладів щодо підйому престижу військової служби, професії офіцера. Залучати до цієї роботи офіцерів військових частин, військового комісаріату, офіцерів запасу.

4)Провести відбір кандидатів для комплектування перших курсів вищих військових навчальних закладів  Міністерства оборони України .

5)Розробити заходи, направлені на виконання плану для відбору кандидатів для навчання в вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України, звертаючи при цьому увагу на успішність у навчанні та морально-ділові якості.

3. Рекомендувати військовому комісаріату Бердичівського ОМВК:

1)  Довести до відділу освіти перелік вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України та умови прийому до них.

2) Організувати медичний огляд і професійно-психологічний відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України.

 3) Оформити належним чином необхідні документи на відібраних кандидатів для здачі іспитів у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України.

4. Відділу освіти райдержадміністрації та військовому комісаріату Бердичівського ОМВК про хід виконання даного розпорядження проінформувати райдержадміністрацію до 10.10.2016р.  

              5. Контроль за виконанням даного розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Наумчук Т.В.   

 

Голова  районної

державної адміністрації                                              Е.Є.Томашевський

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"