Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

    

Україна

БЕРДИЧІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

голови  районної   державної   адміністрації 

    

  19.11.2015                                                                                                 № 247

 

Про відзначення Міжнародного

дня  інвалідів

 

         Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», розпорядження Президента України від 28.11.1992 № 185/92-рп «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні», з метою     уваги суспільства, органів державної влади, громадських та інших організацій до проблем інвалідів, надання інвалідам рівних з усіма громадянами можливостей для участі у політичній, в економічній і соціальній сферах життя та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 29.10.15. № 358 «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів»:

            1. Затвердити заходи щодо посилення соціального захисту громадянам з обмеженими фізичними можливостями (додаються).

2. Управлінню праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.), територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району (Сороченко В.Я.), сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (Вчерашнюк Л.В.), міському центру зайнятості (Коваль М.М), центральній районній лікарні (Луцькій Д.В.), КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Ровкова Н.М.)   забезпечити безумовне виконання заходів у визначені терміни.

              3.  Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (Вчерашнюк Л.В.)   забезпечити висвітлення в засобах масової інформації щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями  з нагоди  Міжнародного дня інвалідів.

 4. Міському центру зайнятості (Ковалю М.М.), територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району (Сороченко В.Я.), центральній районній лікарні (Луцькій Д.В.),  КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Ровкова Н.М.),  сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (Вчерашнюк Л.В.) до 15.12.15 року інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання даного розпорядження.

5.Управлінню праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації (Логвінчук В.В.)  узагальнену інформацію подати   райдержадміністрації до 20 грудня 2015 року.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого             заступника голови райдержадміністрації  Т.В.Наумчук.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                    Е.Є.Томашевський

 

                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                Додаток                                                                                                                                                               до розпорядження голови районної

                                                                державної адміністрації

                                                                19.11.2015             №   247          

 

План заходів

щодо посилення соціального захисту громадян

з обмеженими фізичними можливостями

 

1. Вивчити повсякденні потреби та умови проживання інвалідів( за заявою інвалідів), одиноких непрацездатних громадян з метою поліпшення рівня соціально-побутового та медичного обслуговування, розглянути можливості вирішення порушених питань та надання всебічної допомоги.

 

 

Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації, територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Постійно

 

2. Забезпечувати переважне право громадян з обмеженими фізичними можливостями на влаштування до будинків-інтернатів та зарахування на соціально-побутове обслуговування до територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

 

Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації, територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)

 

Постійно

 

3. Співпрацювати з підприємствами, установами та благодійними організаціями з метою надання матеріальної підтримки особам з обмеженими фізичними можливостями за рахунок коштів, отриманих від господарської діяльності та благодійних надходжень.

 

Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  

Листопад-грудень 2015 року 

 

4. Відповідно до потреби та згідно з медичними показаннями забезпечувати інвалідів та постраждалих осіб внаслідок проведення антитерористичної операції засобами технічної реабілітації та протезно-ортопедичними виробами.

 

Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

 Постійно 

 

5. Продовжувати роботу із забезпечення ветеранів війни, інвалідів та постраждалих осіб внаслідок проведення антитерористичної операції санаторно-курортними путівками за рахунок коштів державного бюджету та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

 Постійно 

6. Організувати надання індивідуальних профінформаційних послуг інвалідам, які звертаються за консультацією до центру зайнятості, про стан та потреби ринку праці, зміст основних професій, шляхи й умови профпідготовки та підвищення кваліфікації, можливості працевлаштування, протипоказання у зв’язку зі станом здоров’я.

 

Міський центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2015 року 

 

 

7. Відповідно до рекомендацій МСЕК організовувати професійне навчання інвалідів, зареєстрованих в державній службі зайнятості як безробітні, з метою підвищення конкурентоспроможності та забезпечення ефективної зайнятості.

 

Міський центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2015 року 

 

8. Залучати осіб з обмеженими фізичними можливостями до проведення ярмарків вакансій для їх подальшого працевлаштування та задоволення потреб роботодавців у підборі персоналу.

 

Міський центр зайнятості (за згодою)

Протягом 2015 року 

 

 

 

9. Організувати відвідування медичними працівниками важкохворих інвалідів за місцем їх проживання.

 

Центральна районна лікарня, КУ  «ЦПМСД»

Листопад-грудень  2015 року

 

10. Надавати матеріальну допомогу інвалідам з метою поліпшення їх матеріально-побутових умов проживання, придбання ліків.

 

Управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

Протягом 2015 року

 

11. Провести зустрічі, засідання за круглим столом з громадськими  організаціями інвалідів, які займаються проблемами соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

УТОС (за згодою), УТОГ(за згодою), Бердичівський «Союз інвалідів» (за згодою), управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації

 

Грудень 2015 року

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                       Л.А.Котнюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

 

до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації

«Про відзначення Міжнародного дня  інвалідів»

  1. 1.Обґрунтування необхідності видання розпорядження.

        Відповідно до ст.ст. 6, 13, 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про реабілітацію інвалідів в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 року    № 706 «Про затвердження Державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року».

2.Мета і завдання видання розпорядження.

         Дане розпорядження дасть змогу інвалідам рівних з усіма громадянами можливостей для участі в політичній, економічній і соціальній сферах життя.

          3.Загальна характеристика та основні положення.

        Дане розпорядження дасть змогу здійснити заходи щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями.

4. Стан нормативно - правової бази у даній сфері правового регулювання.

     Нормативно-правовою базою проекту розпорядження голови райдержадміністрації є розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.10.2015 № 358 «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів»,ст.ст. 6,13 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.

        5.  Фінансово-економічне обґрунтування.

 

    Реалізація даного розпорядження потребує спонсорських коштів, коштів      місцевого самоврядування та коштів підприємств, організацій, установ усіх форм власності.

    6. Прогноз соціально - економічних та інших наслідків видання     розпорядження.

 

    Реалізація даного розпорядження дасть змогу забезпечити виконання заходів, передбачених розпорядженням голови райдержадміністрації.

 

  

Начальник управління                                                          В.В. Логвінчук

 

 

 

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації

 

Л.А.Котнюк

 

СПИСОК

розсилки розпорядження голови райдержадміністрації

«Про відзначення Міжнародного дня  інвалідів»

                           від                                             №    

 

 Заступники голови

 

 

Підприємства, установи,        організації, товариства району

Наумчук Т.В.

 

 

 

 

   Центральна районна лікарня

Відділи апарату

 

    Міський центр зайнятості

  

 

 

 

 

 

Сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

Інші організації

 

Управління, відділи та інші

 

 

 

підрозділи райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник відділу (управління)

 

 

      Логвінчук В.В.

 

 

         (П.І.Б.)                                (підпис)

 

 

Здано в загальний відділ

 

 

   Логвінчук В.В.

   

 

          (П.І.Б.)                               (підпис)

Прийнято в загальний відділ

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"