Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

 Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

 Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки) та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

 Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої знання та навички шляхом самоосвіти.

 Основною вимогою до конкурсантів є: високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, креативність, ораторська майстерність, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

 У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців ІІ-VІІ категорій посад, розробленою Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

 Порівняно з минулим роком у 2013 році кількість учасників конкурсу збільшилася на 14,4% та становить 10521 державний службовець (у 2012 році – 9197 осіб).

 Під час організації та проведення І туру Конкурсу центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 360 оргкомітетів та відібрано 3727 учасників. На регіональному рівні сформовано 791 оргкомітет та відібрано 6794 учасники.

 З метою забезпечення проведення ІІ туру центральними органами виконавчої влади, іншими державними органами утворено 1 оргкомітет (21 член оргкомітету), що відібрав до участі 60 учасників (у 2012 році – 30). На регіональному рівні створено 26 оргкомітетів (370 членів оргкомітету) та відібрано 1261 учасник (у 2012 році – 1370 осіб).

 ІІІ тур Конкурсу проводився на базі Академії муніципального управління
з 29 по 31 жовтня 2013 року. У ІІІ турі взяв участь 101 державний службовець з центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них 49 – в номінації «Кращий керівник» та 52 – у номінації «Кращий спеціаліст».

 Під час проведення Конкурсу учасники захищали свої творчі роботи, брали участь у діловій грі, а також презентували виступи за обраною темою. Завдяки проведенню Конкурсу учасники підвищили кваліфікацію в рамках тематичного короткотермінового семінару з питань антикорупційного законодавства.

Житомирську область у Конкурсі гідно представили у номінації «Кращий керівник»:заступник директора департаменту-начальник бюджетного управління департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Венцель та директор Новоград-Волинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Житомирської області Лілія Бобровська; у номінації «Кращий спеціаліст»: головний економіст департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації Оксана Опанащук та провідний спеціаліст сектора з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату Житомирської районної державної адміністрації Ірина Шолька.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"