Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Реєстр неприбуткових організацй та установ в Електронному кабінеті платника

 

Повідомляємо про доопрацювання електронного сервісу Електронний кабінет платника (оновлена версія) в частині розширення функціональних можливостей режиму «Інформація з реєстрів».Зокрема, створено нову вкладку «Реєстр неприбуткових організацій та установ», що забезпечує оприлюднення та пошук даних щодо платників податків, яких включено до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій (інформація оприлюднюється відповідно до пункту 12 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 р.№ 440»Про затвердженя Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбутковихустанов та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру»).

 

Також найближчим часом за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) буде надано можливість подання реєстраційної заяви за формою 1 РН в електронному вигляді.

 

Звертаємо увагу, що реєстраційна заява за ф.№ 1–РН може бути подано засобами електронного звязку в електронному вигляді, якщо установчі документи неприбуткової організації оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону  України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (абзац п’ятий пункту 6 Постанови №440).

 

Нагадуємо, що інформація з реєстрів ДФС, яка є відкритою та загальнодоступною, оприлюднюється у відкритій чстині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» в режимі реального часу. Користувачі мають можливість завантажити, зберегти та роздрукувати оприлюднену інформацію.

 

                                                                                               Бердичівська ОДПІ

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"