Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

29 серпня 2016 року настає термін сплати податку на нерухоме майно.Згідно чинного законодавства  власники житлової нерухомості сплачують податок з площі перевищення:                                                                                    - для   квартир  60 кв.м,                                                                                                     - для житлових будинків   120 кв. м.,                                                                           - змішаних типів ( квартир і житлових будинків) – 180кв.м.

Ставка податку  житлової нерухомості складає 24.36 грн. за 1 м.кв.

Згідно рішення Бердичівської міської ради встановлені пільги з податку з об’єктів нежитлової нерухомості для господарських (присадибних) будівель, допоміжних ( нежитлових) приміщень , до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції.

         Також Бердичівська міська рада звільнила від оподаткування один об’єктів житлової  нерухомості  інвалідів війни,  учасників війни, учасників бойових дій, членів сім’ї загиблого ( померлого) ветерана війни, а також малозабезпеченої сім’ї.

          Звертаємо  увагу, що пільга із сплати податку не надається на об’єкти житлової нерухомості (квартир, будинків), що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

 

Шановні жителі м. Бердичева! Якщо Ви не отримали платіжне повідомлення про сплату податку на нерухоме майно або у Вас виникли запитання звертайтесь за адресою:

м. Бердичів, вул. Б. Хмельницького, 24-А,  кабінет № 6. 

Телефон для довідок:  2-40-28. 

 

Бердичівська ОДПІ

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"