Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Виплачувати зарплату у «конвертах» стає невигідно

Затятим порушникам політика виплати зарплатні у «конвертах» буде обходитися врешті-решт недешево.

Зокрема, відтепер юридичні та фізичні особи-підприємці, які вдаються до махінацій під час оформлення та виплати заробітної плати, несуть відповідальність у вигляді штрафу, у відповідності до внесених змін у Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Згідно нової редакції статті 41, фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), допуск до роботи іноземця або особи без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця, на умовах трудового договору (контракту) без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8 500 грн. до 17 000 грн.). За повторне порушення протягом року – від 1-ї до 2-х тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000 - 34 000 грн.) .

Ефективна життєдіяльність самоврядних громад безпосередньо залежить від надходжень податку на доходи фізичних осіб і ні для кого не секрет, що виплата неофіційної зарплатні залишається найпоширенішім способом ухиляння від оподаткування. Саме ці вкрай важливі чинники змушують оголосити в регіонах боротьбу проти виплати зарплати в конвертах. Усі тіньовики, незалежно чи це великі комерційні структури, чи представники малого та середнього бізнесу мають «детінізуватися».

У фіскальній службі радять усім хто отримує зарплату в “конверті", задуматися над тим, що соціальні виплати  та пенсії в “конверті” виплачуватися не будуть.

 

Бердичівська ОДПІ 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"