Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Деклараційна кампанія – 2016 вийшла на фінішну пряму

 

Бердичівська ОДПІ нагадує, що  завершується «гаряча» пора подання декларацій про майновий стан і доходи. Звертаємо увагу громадян, які отримали нагадування щодо обов’язкового декларування отриманих протягом 2015 року доходів, що декларації про отримані доходи протягом 2015 року подаються  до 1 травня 2016 року.

Наразі у Центрі обслуговування платників Бердичівської ОДПІ, насамперед, очікують тих осіб, хто одержував доходи, з яких  не   сплачувався податок, у тому числі іноземні доходи, спадщину, подарунки від фізичних осіб, здавав в оренду рухоме та нерухоме майно, отримував в 2015 році нецільову благодійну допомогу понад 1710 грн. на рік, інвестиційні прибутки від продажу акцій та інших корпоративних прав, доходи від репетиторства тощо. Крім того, обов’язок щодо  подання  декларації мають і громадяни, які  в минулому році отримували заробітну плату та виплати за цивільно-правовими договорами від двох або більше податкових агентів, загальна сума яких перевищила 146160 гривень.

Додамо, що для створення зручних умов для декларантів Центр обслуговування платників Бердичівської ОДПІ працює у вівторок та четвер з продовженим робочим днем – 9.00 до 20.00, а  у суботу  з 9.00 до 16.00 години.      

Звертаємо увагу, що за неподання (несвоєчасне подання) громадянами податкової декларації про доходи статтею 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність.

 

БердичівськаОДПІ

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"