Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Мешканці Бердичівщини задекларували  мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб

         З початку року до Бердичівської податкової інспекції  громадянами подано 1000 декларацій про майновий стан і доходи за 2015 рік. З них: 960 задекларували доходи, які підлягають обов'язковому декларуванню, 40 громадян скористалися правом на одержання податкової знижки - повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Бердичівської ОДПІ.

         Громадяни декларують спадщину, доходи від одноосібного обробітку земельних часток (паїв), доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, іноземні доходи, тощо.

         Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати в бюджет згідно поданих декларацій становить  1.0 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 0.5 млн.грн. військового збору.

          Мільйонні доходи задекларував один бердичівлянин.Мільйонером  задекларовано доходи в сумі 3,2 млн.грн., до сплати ними сукупно визначено 160 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 49 тис.грн. військового збору.

          Як відомо, з 1 січня  та до 1 травня 2016 року триває кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, подається до 1 травня 2016 року до податкової інспекції за місцем реєстрації платника (місцем проживання).

        В приміщені Бердичівської ОДПІ  у зручному для громадян місці, установлені тематичні стенди, на яких розміщена інформація стосовно декларування доходів громадян.

 Громадянам, у яких виникатимуть питання щодо заповнення декларації про доходи, фахівці Бердичівської ОДПІ  нададуть необхідні консультації за адресою:  м. Бердичів,  вул. Б.Хмельницького,24а,   зал №3 Центру обслуговування платників. Телефонувати:  2-40-28, 2-15-42.

         Шановні громадяни! Закликаємо вас зробить свідомий крок – задекларувати доходи та нагадуємо, що своєчасно сплачені податки – це шлях до підвищення добробуту кожного!   

Бердичівська ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"