Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Зарплаті  «у конвертах» -  ні

 

Виплата заробітної плати у «конвертах» та робота без оформлення трудових відносин — це поширений спосіб ухилення від сплати податків. Для держави це — недоотримання податків та платежів, а для працівника — в подальшому низький рівень пенсії та соціальних гарантій. У такій ситуації винні як роботодавець, так і працівник, який погоджується отримувати «сіру» заробітну плату. Тому саме громадяни повинні ставати на захист своїх прав, вимагаючи офіційного оформлення трудових відносин.

Бердичівська ОДПІ в черговий раз звертається до громадян – вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати відповідно до законодавства – прозоро і чесно. Не залишайтесь осторонь, бо йдеться про Ваші права.Пам’ятайте, що тільки нарахована та виплачена заробітна плата в розмірі не нижче законодавчо встановленого мінімуму дає право на врахування страхового стажу при  призначенні (перерахунку) пенсії.

Відповідально до цього питання мусять поставитися також самі роботодавці: не порушувати Закон, оформляти належним чином трудові відносини зі своїми працівниками. Не варто забувати, що виплата заробітної плати без сплати встановлених податків і зборів є грубим порушенням законодавства України і підпадає під адміністративну та кримінальну відповідальність.

        

Додатково повідомляємо,  Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» встановлено  з 1 січня 2016  мінімальну заробітну плату у розмірі - 1378 гривень, з 1 травня  -  1450 грн. та  з  1 грудня – 1550 грн.

 

 

 Бердичівська ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"