Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Дохід від репетиторських послуг необхідно задекларувати

Репетитори, які не зареєстровані суб'єктами підприємницької діяльності, але надавали в минулому році репетиторські послуги громадянам, повинні задекларувати свої доходи.

Зазначеним громадянам неообхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до місцевого  бюджету податок на доходи фізичних осіб з отриманих таких доходів за ставкою 15 %. Якщо сума доходу перевищує в календарному місяці десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року (у 2015 році - 13780грн.( 1378*10)) до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків.

Декларацію можна подати особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Декларації подаються до державної податкової інспекції за місцем податкової адреси платника. Граничний термін подання декларації – 02 травня 2016 року.

 

Отримати консультацію щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи можна в Бердичівській об’єднаній державній податковій інспекції в кабінеті №6 та в залі №3 Центру обслуговування платників. Телефонувати: 2-40-28, 2-15-42.

 

Бердичівська ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"