Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Декларування – 2016: громадяни визначають податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору

Декларуючи доходи за 2015 рік, фізичні особи визначають податкові зобов'язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору, - інформує Бердичівська ОДПІ.

 Відповідно до пп.1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд.XX Податкового кодексу України об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст.163 Податкового кодексу України. Ставка збору – 1,5 відс. об'єкта оподаткування. При цьому нарахування, утримання, та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому ст.168 Податкового кодексу України.

Отже, за результатами звітного податкового року платник податку – фізична особа повинен подати декларацію та визначити податкові зобов'язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.15 №859.

Сума військового збору, що підлягає сплаті платником податків самостійно до бюджету за результатами звітного року, вказується у рядку 24.1 розділу IV нової декларації, а сума податку на доходи фізичних осіб – у рядку 23.1 IV нової декларації.

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, подається до податкової інспекції за місцем реєстрації до 1 травня 2016 року.

Громадянам, у яких виникатимуть питання щодо заповнення декларації про доходи, фахівці Бердичівської ОДПІ  нададуть необхідні консультації за адресою:  м. Бердичів,  вул. Б.Хмельницького,24а,   зал №3 Центру обслуговування платників. Телефонувати:  2-40-28, 2-15-42.

 

Звертаємось до громадян з проханням не зволікати з поданням декларацій!

 

Бердичівська ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"