Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Податкова звітність з ПДВ за січень 2016 року подається за новою формою

Бердичівська ОДПІ повідомляє про особливості подання податкової звітності з податку на додану вартість за січень 2016 року.

Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році" внесено суттєві зміни до Податкового кодексу України в частині визначення податкових зобов’язань з податку на додану вартість та їх сплати до бюджету, зокрема, сільськогосподарськими товаровиробниками.

З метою забезпечення виконання нових правил оподаткування, запроваджених з 1 січня 2016 року, Міністерством фінансів України наказом від 28.01.2016 року №21  « Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», який опублікований  30 січня 2016 року у виданні "Урядовий кур’єр",  затверджена нова форма декларації з податку на додану вартість.

Враховуючи те , що останні зміни в оподаткуванні, які запроваджено з 1 січня 2016 року, повною мірою можуть бути відображені лише в новій податковій декларації з податку на додану вартість, податкова звітність з ПДВ, починаючи із звітного періоду січень 2016 року, усіма платниками податку подається за новою формою в електронному вигляді.

Нагадуємо, що 22 лютого, понеділок  - останній день подання декларації з ПДВ за січень платниками, у яких базовий податковий (звітний ) період дорівнює календарному місяцю.

Бердичівська ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"