Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До місцевих бюджетівБердичівщини сплачено  1,7 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібного продажу

Протягом одинадцяти місяців 2015 року на Бердичівщині  до місцевих бюджетів спрямовано 1,7 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

З метою  якісного адміністрування цього податкового платежу фахівці Бердичівської ОДПІ акцентують увагу споживачів на важливості їх контролю за сплатою акцизного податку.

Кожен споживач горілчаної, тютюнової продукції та пального може подивитися, чи відображає підприємець в чеку   5 –ти відсотковий акцизний податок. Така активна громадянська позиція – це безпосередній вплив на стан надходжень до місцевого бюджету.

Звертаємоувагу, що  суб’єктироздрібноїторгівлі, якіреалізуютьбезпосередньогромадянамтаіншимкінцевимспоживачамдляїхособистогонекомерційноговикористанняпиво, атакожалкогольнінапої, тютюновівироби, тютюнтапромисловізамінникитютюну, пальне  єплатникамиакцизногоподаткузроздрібногопродажупідакцизнихтоварів.

Сплата цього податку – обов’язкова незалежно від форми розрахунків. Отож,  представники підприємництва під час реалізації пива, алкогольних напоїв,  тютюнових виробів та палива кінцевому споживачу, в тому числі напоїв на розлив в ресторанах, барах та кафе, з 1 січня 2015 року зобов’язані враховувати цю законодавчу норму.

Нагадуємо, що  21 грудня 2015 року, понеділок, - останній день подання декларації акцизного податку з реалізації підакцизних товарів за листопад. Граничний термін сплати акцизного податку за листопад припадає на 30 грудня 2015 року, середу.

 

Бердичівська ОДПІ 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"