Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

             

Час сплачувати податок на нерухомість громадянами

Бердичівська ОДПІ  нагадує  про необхідність вчасного проведення розрахунків з державою по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Нагадуємо, обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з об’єкта/об’єктів оподаткування, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової та/або нежитлової нерухомості виходячи з бази оподаткування та відповідної ставки податку у встановленому порядку. 

Звертаємо увагу, що фізичні особи в 2015 році  сплачувати податок на нерухомість за 2014 рік за ставками, які діяли в 2014 році.

Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, котрі володіють квартирою/ квартирами загальною площею більше 120 і будинком/будинками, загальна площа якого перевищує 250 квадратних метрів,  різними видами  нерухомості загальна площа, яких сумарно перевищує   370 квадратних метрів.

Фахівцями податкової інспекції проведено нарахування та вручені платникам податкові повідомлення-рішення по сплаті податку до бюджету.

 

Якщо ви не отримали податкового повідомлення-рішення по податку на нерухомість, або ж якщо виникають запитання щодо розміру нарахованого податку, у випадку зміни власника нерухомості, або виникнення необхідності уточнення сум  податку, вам необхідно звернутись до Бердичівської податкової інспекції за адресою: вул. Б.Хмельницького, 24-А,  кабінет № 6.  Телефон для довідок:  2-40-28.

 

Бердичівська ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"