Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Перерахунок податку у зв’язку з отриманням підприємством бюджетних компенсацій мобілізованим працівникам зазначається у формі №1 ДФ

У разі повернення підприємству, організації, установі коштів з державного бюджету у межах компенсації середнього заробітку працівника, призваних на військову службу, платник податку проводить перерахунок на повернення ПДФО і військового збору та зазначає це у податковому розрахунку (форма № 1ДФ) в періоді, в якому проведено таке повернення з від’ємним значенням.

 Відповідно до Довідника ознак доходів до Порядку № 4 у разі, якщо податковий агент виплачує компенсацію середнього заробітку за рахунок коштів державного бюджету згідно з Порядком №105 "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період", такі суми відображаються за ознакою доходу "128", а у іншому випадку потрібно використовувати ознаку доходу "101".

 Отже, у  форма № 1ДФ за І квартал 2015 року у  розділі I  нарахування, виплата доходів (графа 3а, 3) та нарахування та перерахування податку на доходи фізичних осіб (графа 4а, 4) компенсацію у межах середнього заробітку було відображено за ознакою доходу "101".

Органами соціального захисту у ІІ кварталі 2015 року  було повернено кошти підприємству з державного бюджету на виплати компенсації у межах середнього заробітку за І квартал 2015 року.

Отже, у формі № 1ДФ за ІІ квартал 2015 року у розділі I  відображається сума нарахування та виплати компенсації за І квартал 2015 року - графа 3а та 3 за ознакою доходу "128", без нарахування та утримання ПДФО (графа 4а та 4 – 0 грн.). При цьому необхідно провести сторно за ознакою "101", щодо сум відображених у І кварталі 2015 року та проставити їх за ІІ квартал 2015 року. Тобто суми нарахованого та виплаченого доходу та нарахованого і перерахованого податку – відповідно графи 4а, 4 та 3а, 3 відображаються зі знаком мінус.

Відповідно, розділ ІІ у рядку "військовий збір" нараховано та  перераховано доходу графа 3а, 3 – проставляється нарахування та виплата за ІІ квартал 2015 року, а  графа 4а, 4 зазначаються зі знаком мінус – повернення ПДФО за І квартал 2015 року.

Додатково повідомляємо, шо  в офіційному виданні «Вісник. Право знати все про податки і збори» № 21 за червень 2015 року на ст. 26-27 наведено приклад заповнення податкового розрахунку форми № 1ДФ при перерахунку податку у зв’язку з отриманням підприємством компенсацій в межах середнього заробітку.

                                                                                                                                  Бердичівська ОДПІ

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"