Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

За неподання податкової декларації фізичними особами-підприємцями на загальній системі оподаткування

передбачена відповідальність

Фахівці Бердичівської ОДПІ наголошують, що податкову декларацію про доходи, фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування повинні надавати незалежно від того чи проводилась протягом  звітного року підприємницька діяльність чи  ні. Фізичні особи-підприємці, які перейшли зі спрощеної системи оподаткування на загальну , подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочато таку діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування.

Податкова декларація, фізичними oсобами-підприємцями на загальній системі оподаткування подається прoтягoм 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітнoгo (пoдаткoвoгo) року (пп.49.18.5 п.49.18 cт.49 Податкового кодексу).

Згідно п.120.1 cт.120 Податкового кодексу за неподання або несвоєчасне подання декларації про доходи фізичними особами-підприємцями передбачена штрафна санкція в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання, а за ті самі порушення, вчинені платником протягом року, передбачена штрафна санкція в розмірі 1020 гривень.

Крім того , ст.164-1 КпАП визначено, що неподання, несвоєчасне подання декларації про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення або неналежне ведення обліку доходів та витрат, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від трьох до восьми неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 51 до 136 грн.). Повторне протягом року вчинення такого порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від п’яти до восьми неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 85 до 136 грн.).

Відповідно п.п.16.1.3. п.16.1. ст.16 Податкового кодексу, подавати до контролюючих органів декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів - обов’язок кожного платника податків.

                                                                                                                                                                 Бердичівська ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"