Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Подання податкової звітності з податку на прибуток

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України податкова декларація, у тому числі розрахунок щомісячних авансових внесків, за базовий звітний (податковий) рік подається до 1 червня року, наступного за звітним (податковим) роком.

Разом з тим, п. 22 підр. 4 р. ХХ «Перехідні положення» ПКУ передбачено, що норма п. 57.1 ст. 57 ПКУ у частині граничного терміну подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств застосовується починаючи із подання декларації з цього податку за звітний рік, в якому набирає чинності редакція розділу III ПКУ, викладена в Законі України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи».

Враховуючи наведені положення Закону №71-VIII та вимоги ст.49 ПКУ, подання податкових декларацій з податку на прибуток за 2014 рік здійснюється  для базового звітного  (податкового) періоду  – календарного року –  протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду – до 2 березня 2015 року;

Звертаємоувагу, щоплатникиподатків, якістаномна 31.12.2014 перебувалинаконсолідованійсплатіподаткунаприбуток, поданняконсолідованої  податковоїдеклараціїзподаткунаприбутоктарозрахункуподатковихзобов’язаньщодосплатиконсолідованогоподаткунаприбутокзазвітнийперіод – 2014 рікздійснюють, якіуминуломуроці,  відповідно, замісцемреєстраціїюридичноїособитавідокремлених  підрозділів.

                                                          Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"