Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Плата за землю в 2015 році нараховується з урахуванням коефіцієнта індексації 1,249.

Плата за землю в 2015 році нараховується та сплачується із застосуванням ставок земельного податку 2014 року з урахуванням коефіцієнта індексації 1,249.

20 лютого 2015 року - граничний термін подання податкової декларації з плати за землю (земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян)) на 2015 рік.

Оскільки плата за землю відноситься до місцевих податків і зборів і є обов’язковою для встановлення місцевими радами, то під час ухвалення рішень, що будуть чинними вже в наступному бюджетному році, варто врахувати 3 важливі моменти.

         Cтавка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь – не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки. Разом з тим, ставка податку за земельні ділянки які, перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання, крім державної та комунальної форми власності, встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки.

Закон передбачає, що ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі не більше 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі  в області.

Щодо орендної плати за землю, то орендаторам варто врахувати, що її розмір встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки та не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

Звертаємо увагу , що пільгові ставки з плати за землю,  які були встановлені Податковим кодексом для окремих категорій земель,  відмінено, а також   значно зменшено кількість пільговиків – юридичних осіб.                                                            

                                                        Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"