Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Наявність сільськогосподарських угідь – обов’язкова умові для перебування у 4 групі платника єдиного податку

В умовах четвертої групи спрощеної системи оподаткування зможуть працювати винятково юридичні особи – сільгоспвиробники, частка сільгоспвиробництва за попередній податковий (звітний) рік у яких становить 75 відсотків або більше.

На цих моментах останніх законодавчих новацій  під час семінар – наради з головними бухгалтерами сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Бердичівщини наголосила в.о. першого заступника начальника Бердичівської ОДПІ Наталия Книш.

«Окрім того, з 1 січня 2015 року реєстрація права власності або користування земельними ділянками, в тому числі на умовах оренди, є обов’язковою. Разом з тим, перебування на спрощеній системі оподаткування представників аграрного бізнесу можливе лише за відсутності податкового боргу», - зазначила Наталия Миколаївна.

Тобто, четверта група визначена для платників відміненого фіксованого сільськогосподарського податку. І для переходу  на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку, сільгоспвиробники до 20 лютого поточного року повинні подати ряд документів. Їх перелік визначений ст. 298 Податкового кодексу України.

         Для визначення бази оподаткування запроваджено індексацію нормативної грошової оцінки одного гектара сільськогосподарських угідь. Такий коефіцієнт застосовується кумулятивно й залежить від дати проведення нормативної грошової оцінки землі.

Нагадаємо, що у 2015 році відбулося скорочення кількості груп спрощенців з 6 до 4 відповідно до  норм Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

                                                        Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"