Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Конкурс дитячої творчості  «Майбутне країни – у мріях дитини»

Бердичівська ОДПІ запрошує взяти участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Бердичева та районуу конкурсі дитячої творчості «Майбутне країни – у мріях дитини».

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики:     художні твори,                                                                                                              комп'ютерна графіка (анімація),    літературні твори.

До творчих робіт необхідно додати надруковану на папері формату А4 інформацію, в якій українською мовою зазначити:                                                                                                      назву роботи, техніку виконання;                                                                                           прізвище, повне ім’я та дату народження автора;                                                                місце проживання ( повну адресу);                                                                                             коротку біографічну довідку з описом здібностей та хобі;                                                       назву навчального закладу, контактний телефон.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій:                                                                                                                                 І категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9 - 11 років;                       ІІ категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12-15 років.

Творчі роботи школярів надсилаються до Бердичівською ОДПІ до 1 квітня 2014 року. За інформацією щодо умов проведення конкурсу звертатися до інформаційно-комунікаційного сектору Бердичівської ОДПІ за адресою: м.Бердичів вул. Б.Хмельницького, 24а , телефон 2-15-42.

  Інформаційно-комунікаційний сектор   Бердичівської ОДПІ

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"