Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

За 11 місяців поточного року до Зведеного бюджету зібрано понад 208 млн., грн.

Результати роботи за одинадцять місяців 2014 року порадували податківців Бердичівщини тенденцією щодо збільшення надходжень в державний та місцевий бюджети.

Загальна сума надходжень, мобілізованих від Бердичівлян до зведеного бюджету, нині склала 208,6 млн. грн., що на 24млн. грн., або на 13 %, перевищує аналогічні показники минулого року.

Зокрема державна скарбниця поповнилась майже на 80,4 млн. грн. Це на      12,5 млн. грн. більше, ніж за одинадцять місяців 2013 року.

В розрізі податків значного зростання вдалося досягти з акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів 15,6 млн. грн. цього податку перераховано в державну скарбницю. Збір порівняно з минулим роком склав 134,8%, в грошовому еквіваленті це додатково 4 млн. грн.

Значно зросло надходження з податку на прибуток. За січень – листопад надходження склали 17,5 млн. грн., що на 2,4 млн. грн., або на 16,1 % більше, ніж у минулому році.

Зростання відбулося по надходженню плати за користування надрами для видобутку корисних копалин. Так, до державного бюджету надходження склали 300 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року вони зросли майже на 200 тис. грн.

У місцеві бюджети за одинадцять місяців 2014 року платники податків Бердичівщини сплатили 114 млн. грн. Традиційно найбільшу частку податків становить податок на доходи фізичних осіб.  96,3 млн. грн. відрахували з своїх доходів жителі міста, що на 9,6 млн. грн. більше, ніж за такий же період 2013 року.

Підприємці Бердичівщини, які працюють за спрощеною системою оподаткування, принесли бюджету майже 13,1 млн. грн. єдиного податку. Порівняно з січнем – листопадом минулого року це більше на 0,9 млн. грн., або на 7,4 % .

 

 

  Інформаційно-комунікаційний сектор  Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"