Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Нова форма податкової накладної

Нова форма податкової накладної та порядок її заповнення в новій редакції почнуть діяти з 1 січня 2015 року. І лише деякі зміни стартують раніше – 1 грудня 2014 року. Усі вони стосуються операторів та інвесторів, які діють у межах багатосторонньої угоди про розподіл продукції. Цих нечисленних платників ПДВ просимо звернути увагу на появу п.1,10,14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженої наказом Мінфіну України від 22.09.2014 №957, нових для них правил. Вони ж є в новій редакції Порядку №957, що починає діяти з 01.01.15р. Абсолютно всіх ПДВшників стосуються наступні зміни.

Оновлену редакцію порядку №957 приведено у відповідність зі змінами , внесеними до податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України» від 31.07.14р. ,№1621-VII, що набирають чинності з 1 січня 2015 року. Зокрема, вони стосуються форми податкової накладної. З нового року виписувати та видавати її доведеться виключно в електронній формі. Усі податкові накладні необхідно буде реєструвати в Єдиному реєстрі, включаючи ті з них, що залишаються в постачальника – виписані на так звані умовні постачання тощо. Причому навіть такі податкові накладні зареєструвати в Єдиному реєстрі вдасться лише в межах суми, розрахованої за формулою з п. 200.3 ПКУ.

У зв’язку із цими змінами з лівої верхньої частини форми податкової накладної виключити таблицю, у якій досі позначили знаком «х» оригінал і копію паперової податкової накладної, а також необхідність реєстрації податкової накладної в єдиному реєстрі.

Зверніть також увагу: згідно з п. 7 Порядку №957 нової редакції покупець безповоротно втрачає право на податковий кредит за податковими накладними, не зареєстрованими в єдиному реєстрі. Виняток зроблено для податкових накладних, складених до 01.01.15р. у паперовій формі, що не підпадають під критерій обов’язкової реєстрації з п. 11 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ, які діють до 01.01.15р.

Окрім того, з бланка прибрали місця для підпису уповноваженої особи та місце для печатки. Причина – виключно електронна Фома податкової накладної.

З порядку №957 виключають вимогу про обов’язкове вирівнювання за правим краєм деяких реквізитів податкової накладної, що заповнюються в клітинках. Проте, вважаємо номер податкової накладної , індивідуальний податковий номер продавця (постачальника) і покупця та їх телефони все одно доведеться заповнювати в уніфікованому порядку, тобто залишаючи порожні клітинки ліворуч, якщо такі є.

Хороша новина: повна відсутність вимоги про вирівнювання реквізитів податкової накладної позбавляє контролерів можливості визнавати неправильно заповнені податкові накладні через неправильне вирівнювання.

 

 

  Інформаційно-комунікаційний сектор  Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"