Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Нова форма податкової накладної

Нова форма податкової накладної та порядок її заповнення в новій редакції почнуть діяти з 1 січня 2015 року. І лише деякі зміни стартують раніше – 1 грудня 2014 року. Усі вони стосуються операторів та інвесторів, які діють у межах багатосторонньої угоди про розподіл продукції. Цих нечисленних платників ПДВ просимо звернути увагу на появу п.1,10,14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженої наказом Мінфіну України від 22.09.2014 №957, нових для них правил. Вони ж є в новій редакції Порядку №957, що починає діяти з 01.01.15р. Абсолютно всіх ПДВшників стосуються наступні зміни.

Оновлену редакцію порядку №957 приведено у відповідність зі змінами , внесеними до податкового кодексу України Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України» від 31.07.14р. ,№1621-VII, що набирають чинності з 1 січня 2015 року. Зокрема, вони стосуються форми податкової накладної. З нового року виписувати та видавати її доведеться виключно в електронній формі. Усі податкові накладні необхідно буде реєструвати в Єдиному реєстрі, включаючи ті з них, що залишаються в постачальника – виписані на так звані умовні постачання тощо. Причому навіть такі податкові накладні зареєструвати в Єдиному реєстрі вдасться лише в межах суми, розрахованої за формулою з п. 200.3 ПКУ.

У зв’язку із цими змінами з лівої верхньої частини форми податкової накладної виключити таблицю, у якій досі позначили знаком «х» оригінал і копію паперової податкової накладної, а також необхідність реєстрації податкової накладної в єдиному реєстрі.

Зверніть також увагу: згідно з п. 7 Порядку №957 нової редакції покупець безповоротно втрачає право на податковий кредит за податковими накладними, не зареєстрованими в єдиному реєстрі. Виняток зроблено для податкових накладних, складених до 01.01.15р. у паперовій формі, що не підпадають під критерій обов’язкової реєстрації з п. 11 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ, які діють до 01.01.15р.

Окрім того, з бланка прибрали місця для підпису уповноваженої особи та місце для печатки. Причина – виключно електронна Фома податкової накладної.

З порядку №957 виключають вимогу про обов’язкове вирівнювання за правим краєм деяких реквізитів податкової накладної, що заповнюються в клітинках. Проте, вважаємо номер податкової накладної , індивідуальний податковий номер продавця (постачальника) і покупця та їх телефони все одно доведеться заповнювати в уніфікованому порядку, тобто залишаючи порожні клітинки ліворуч, якщо такі є.

Хороша новина: повна відсутність вимоги про вирівнювання реквізитів податкової накладної позбавляє контролерів можливості визнавати неправильно заповнені податкові накладні через неправильне вирівнювання.

 

 

  Інформаційно-комунікаційний сектор  Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"