Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Визначаємо разом механізм реєстрації податкових накладних

Бердичівська ОДПІ звертає увагу: Державна фіскальна служба України оприлюднила для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 №1246 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних»» (далі – проект постанови). Документ розроблено з метою виконання вимог Закону України від 31 липня 2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким з 1 січня 2015 року передбачено, що всі податкові накладні (в тому числі, які не видаються покупцеві та залишаються у продавця), складені після 1 січня 2015 року, та розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

З цією метою проектом постанови передбачається визначення механізму реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної платників податку в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту розпорядження на адресу розробника: поштову – 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників; електронну – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"