Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

На потреби армії платники Бердичівщини вже сплатили

1734 тис. грн. військового збору

 

З 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» (далі – ПКУ), яким, зокрема, встановлено військовий збір.

За період серпень-жовтень 2014 року платниками м. Бердичева та Бердичівського району перераховано до Державного бюджету 1734,0 тис. грн. військового збору. Найбільший відсоток у сумарній сплаті військового збору склали надходження за жовтень 2014 року (727,0 тис. грн.). Збільшення надходжень військового збору є підтвердженням того, що платники Бердичівщини мають бажання відчувати сьогодні свою безпосередню причетність до підтримки української армії.

Фахівці Бердичівської ОДПІ нагадують: ставка військового збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Податковий агент зобов’язаний утримати та перерахувати до бюджету військовий збір із суми виплаченого доходу двічі на місяць, тобто при виплаті авансу та заробітної плати .

Шановні роботодавці, закликаємо Вас легалізувати зайнятість населення та відмовитись від зарплати «в конвертах». Це дозволить громадянам отримати реальну соціальну підтримку від сплачених податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску. Кожна гривня,сплачена у вигляді військового збору, працює на підвищення обороноздатності нашої держави.

 

                                             

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"