Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

Про випуск облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум ПДВ

 

 

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що відповідно до статті 24 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік» і пункту 23 підрозділу 10 розділу ХХ»Перехідні положення» Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. 1.Здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики із строком обігу п»ять років для відшкодування сум податку на додану вартість платникам, суми податку яких задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року, не відшкодовані на дату набрання чинності Законом України « Про Державний бюджет України на 2014 рік» і підтверджені за результатами перевірок, (далі облігації).
  2. 2.Затвердити такі, що додаються:

Основні умови випуску облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість;

Порядок випуску обігу, погашення облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум податку на додану вартість.

Основні умови випуску облігацій внутрішньої державної позики для відшкодування сум ПДВ:

  1. 1.Облігацій внутрішньої державної позики із строком обігу п»ять років для відшкодування сум податку на додану вартість платникам, суми податку яких задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року, не відшкодовані на дату набрання чинності Законом України « Про Державний бюджет України на 2014 рік» і підтверджені за результатами перевірок, є середньостроковими державними облігаціями (далі облігації).
  2. 2.Номінальна вартість облігацій становить 1000,00 гривень. Строк обігу 5 років.
  3. 3.Мінфін визначає обсяг випуску облігацій виходячи із затверджених зазначеним Міністерством реєстрів інвентаризації сум податку на додану вартість, задекларованих до відшкодування до 1 січня 2014 року, не відшкодованих на дату набрання чинності Законом України «Про державний бюджет України на 2014 рік» і підтверджених за результатами перевірок, у межах граничного обсягу, встановленого Кабінетом Міністрів України.
  4. 4.Облігації мають купони. Купонний період становить 6 місяців.
  5. 5.Ставки дохідності за облігаціями встановлюється на рівні облікової ставки Національного банку на дату набрання чинності цими Основними умовами.
  6. 6.Поступове погашення основної суми боргу за облігаціями здійснюється шляхом проведення кожні шість місяців протягом строку обігу облігацій виплат у розмірі 10 відсотків номінальної вартості облігацій. Різниця між номінальною вартість облігацій та загальною сумою виплат з поступового погашення основної суми боргу становить амортизаційну вартість облігації.

7. Нарахування відсоткового доходу за облігаціями здійснюється кожні шість    місяців протягом строку обігу облігацій виходячи з їх амортизаційної вартості одночасно з проведенням виплати доходів виходячи з фактичної кількості днів у купонному періоді.

8. Поступове погашення основної суми боргу та виплати відсоткового доходу за облігаціями здійснюються одночасно у безготівковій формі на дату, визначену у глобальному сертифікаті згідно з умовами розміщення. У разі коли така дата припадає на вихідний день, погашення і виплата здійснюються наступного робочого дня.

9. Облігації випускаються у бездокументарній формі у вигляді записів на рахунках у цінних паперах у Національному банку. Кожний випуск облігацій оформлюється глобальним сертифікатом. Глобальний сертифікат зберігається у Національному банку.

10. Право володіння облігаціями засвідчується для:

клієнтів Національного банку - довідками про стан їх рахунків у цінних паперах, виданими Національним банком;

депонентів клієнтів Національного банку - виписками з їх рахунків у цінних паперах, засвідченими підписом посадової особи та скріпленими печаткою клієнта Національного банку.

11. Платежі з поступового погашення основної суми боргу та виплати відсоткового доходу за облігаціями здійснюються у безготівковій формі:

клієнтам Національного банку - Національним банком у межах коштів, що надходять від Казначейства, за реєстром, який ведеться Національним банком;

юридичним та фізичним особам, які є депонентами клієнтів Національного банку, - клієнтами Національного банку в межах коштів, що надходять від Національного банку, за реєстрами рахунків власників у клієнтів Національного банку.

12. Ці Основні умови є публічною пропозицією платникам податку на додану вартість щодо оформлення відшкодування його сум облігаціями.

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"