Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

До уваги платників податків

Сеанс телефонного зв’язку

«гаряча лінія» у листопаді 2014 року

 

 

05 листопада 2014 року з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з в.о. першого заступника начальника Бердичівської ОДПІ Книш Наталією Миколаївною на тему “Застосування юридичними особами положень Податкового кодексу в обчисленні та адмініструванні податків” за телефоном

2-44-61.

 

10 листопада 2014 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія » з головним державним інспектором інформаційно-комунікаційного сектору Бердичівської ОДПІ Ольшевською Галиною Миколаївною на тему: «Актуальні питання податкового законодавства. Переваги подання звітності в електронному вигляді. Справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.». Телефонувати: 2-15-42.

 

12 листопада 2014 року з 11.00 до 13.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з начальником відділу адміністрування єдиного соціального внеску Бердичівської ОДПІ Заславською Наталією Володимирівною з питань адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та переваг подання звітності в електронному вигляді « Телефонувати: 2-40-28.

 

17 листопада 2014 року з 12.00 до 13.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з начальником відділу інформаційних технологій та обліку платників податків Бердичівської ОДПІ Васьковською Галиною Олексіївною на тему „Порядок обліку платників податків в органах Міндоходів. Переваги та особливості подання звітності в електронному вигляді. Про порядок отримання та використання посилених сертифікатів ключів. Подання звітності через «Електронний кабінет платника податків». Телефонувати 2-61-30.

 

21 листопада 2014 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу обслуговування платників податків Бердичівської ОДПІ Мамулою Ольгою Владиславівною на тему «Про роботу Центру обслуговування платників. Про порядок звернень громадян до органів доходів і зборів. Право запитувачів на доступ до публічної інформації» за телефоном: 2- 15-42.

 

27 листопада 2014 року з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з начальником управління доходів і зборів з фізичних осіб Бердичівської ОДПІ Рощенюком Сергієм Анатолійовичем на тему «Актуальні питання справляння податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску». Телефонувати: 2-20-57.

 

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"