Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

До уваги платників податків

Сеанс телефонного зв’язку

«гаряча лінія» у листопаді 2014 року

 

 

05 листопада 2014 року з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з в.о. першого заступника начальника Бердичівської ОДПІ Книш Наталією Миколаївною на тему “Застосування юридичними особами положень Податкового кодексу в обчисленні та адмініструванні податків” за телефоном

2-44-61.

 

10 листопада 2014 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія » з головним державним інспектором інформаційно-комунікаційного сектору Бердичівської ОДПІ Ольшевською Галиною Миколаївною на тему: «Актуальні питання податкового законодавства. Переваги подання звітності в електронному вигляді. Справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.». Телефонувати: 2-15-42.

 

12 листопада 2014 року з 11.00 до 13.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з начальником відділу адміністрування єдиного соціального внеску Бердичівської ОДПІ Заславською Наталією Володимирівною з питань адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та переваг подання звітності в електронному вигляді « Телефонувати: 2-40-28.

 

17 листопада 2014 року з 12.00 до 13.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з начальником відділу інформаційних технологій та обліку платників податків Бердичівської ОДПІ Васьковською Галиною Олексіївною на тему „Порядок обліку платників податків в органах Міндоходів. Переваги та особливості подання звітності в електронному вигляді. Про порядок отримання та використання посилених сертифікатів ключів. Подання звітності через «Електронний кабінет платника податків». Телефонувати 2-61-30.

 

21 листопада 2014 року з 11.00 до 12.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником відділу обслуговування платників податків Бердичівської ОДПІ Мамулою Ольгою Владиславівною на тему «Про роботу Центру обслуговування платників. Про порядок звернень громадян до органів доходів і зборів. Право запитувачів на доступ до публічної інформації» за телефоном: 2- 15-42.

 

27 листопада 2014 року з 14.00 до 15.00 буде проведено сеанс телефонного зв’язку « гаряча лінія » з начальником управління доходів і зборів з фізичних осіб Бердичівської ОДПІ Рощенюком Сергієм Анатолійовичем на тему «Актуальні питання справляння податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску». Телефонувати: 2-20-57.

 

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"