Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

Для здійснення діяльності у сфері розваг потрібен торговий патент

Аби мати можливість здійснювати діяльність у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей), суб’єкту господарювання слід придбати торговий патент.

Для того, щоб придбати торговий патент, слід подати до територіального органу фіскальної служби за місцем сплати збору (за місцезнаходженням пункту продажу товарів) відповідну заявку, форма якої затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 р. №867.

Сплачувати збір за провадження діяльності у сфері розваг слід за місцезнаходженням пункту надання послуг у сфері розваг.

Відповідно до п.п. 267.3.6 п. 267.3 ст. 267 Податкового кодексу України ставка збору за здійснення діяльності у сфері розваг на квартал становить:

- для використання грального автомата (грального автомата «кран-машина», грального автомата, на якому проводяться дитячі ігри, іншого грального автомата, призначеного для проведення платних розважальних ігор) - розмір мінімальної заробітної плати, тобто 1218 гривень;

- для використання гральних жолобів (доріжок) кегельбана, боулінга, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, - розмір мінімальної заробітної плати, збільшений у 2 рази, за кожний гральний жолоб (доріжку), тобто 2436 гривень за кожний гральний жолоб (доріжку);

- для використання столів для більярда, що вводяться в дію за допомогою жетона, монети або без них, крім столів для більярда, що використовуються для спортивних аматорських змагань, - розмір мінімальної заробітної плати за кожний стіл для більярда, тобто 1218 гривень за кожний стіл для більярда;

- для проведення інших оплатних розважальних ігор - розмір мінімальної заробітної плати за кожне окреме гральне місце, тобто 1218 гривень за кожне окреме гральне місце.

Платники збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності можуть сплатити збір авансовим внеском до кінця календарного року.                                                          

 

Інформаційно-комунікаційний сектор Бердичівської ОДПІ

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"