Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Дозвільний центр у Бердичівському районі

Дозвільний центр - це робочий орган Бердичівської районної державної адміністрації, який об’єднує представників місцевих дозвільних органів та роботу державного адміністратора щодо забезпечення взаємодії учасників за принципом організаційної єдності стосовно видачі, переоформлення та анулювання документів дозвільного характеру, видачі їх дублікатів.

Мета діяльності:

Вдосконалення та спрощення дозвільних процедур для суб'єктів підприємницької діяльності і осіб, що бажають започаткувати власну справу, а також забезпечення їх необхідною інформацією про порядок отримання документів дозвільного характеру.

Завдання:

  • надання суб’єктам господарської діяльності інформаційної, консультаційної та практичної допомоги, пов’язаної з отриманням документів дозвільного характеру;
  • розробка та впровадження заходів для спрощення механізмів і скорочення термінів отримання документів дозвільного характеру;
  • вивчення причин виникнення наявних перешкод у започаткуванні та здійсненні господарської діяльності, надання пропозицій щодо подальшого вдосконалення дозвільних процедур та оформлення дозвільних документів;
  • надання пропозицій щодо перегляду чинних погоджувальних (дозвільних) процедур дозвільними органами з метою їх оптимізації та спрощення;
  • проведення моніторингу та аналізу діяльності дозвільних органів щодо дотримання порядку здійснення дозвільних процедур;
  • організація роботи представників дозвільних служб з питань видачі документів дозвільного характеру.

У роботі дозвільного центру приймають участь:

Представники структурних підрозділів Бердичівської районної державної адміністрації, відповідальних за підготовку документів дозвільного характеру:

1. Відділ Держкомзему у Бердичівському районі;

Представники місцевих та регіональних дозвільних органів:

1.Бердичівській районний відділ Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області (пожежна служба);

2.Державний заклад Бердичівська районна санітарна – епідеміологічна станція;

3.Управління ветеринарної медицинив Бердичівському районі;

4.Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області;

5.ДП «Бердичівськелісове господарство».

 

 

До уваги мешканців Бердичівського району!

Через Центр надання адміністративних послуг Бердичівської районної державної адміністрації у тестовому режимі надаються адміністративні послуги, пов’язані  із отриманням паспорта громадянина України, вклеюванням фотокартки по досягненні 25- та 45-річного віку, обміном паспорта громадянина України взамін втраченого, викраденого або пошкодженого, реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання або перебування.

Прийом з вище зазначених питань проводиться щоденно з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 13.00 години. Видача документів проводиться щоденно з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00 години.

Для одержання, обміну паспорта і вклеювання до нього нових фотокарток громадянин подає документи і фотокартки не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку чи зміни (переміни) прізвища, імені або по батькові, встановлення розбіжностей у записах чи непридатності паспорта для користування.

Відповідно до ст. 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушень-ня» проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, а також проживання громадян без реєстрації місця проживання чи перебування - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі наявності вищезазначеного адміністративного правопорушення попередньо необхідно звернутись до Бердичівського районного сектору управління Державної міграційної служби України у Житомирській  області за адресою: вул. Героїв України, 67  (підстава – стаття 2222 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», якою передбачено, що справи про такі адміністративні правопорушення розглядають органи Державної міграційної служби України).

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"