Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ БЕРДИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі – відділ) є структурним підрозділом Бердичівської районної державної адміністрації, підпорядкований голові райдержадміністрації, заступнику голови райдержадміністрації, який згідно розподілу обов’язків відповідає за зазначені галузі, підзвітний і підконтрольний департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житло - комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Відділ очолює начальник відділу, що за посадою є головним архітектором району.

 

Штат відділу – 3 одиниці.

 

Основними завданнями відділу у сфері містобудування, архітектури та будівництва є:

- забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування, архітектури та будівництва на території району;

- аналіз стану містобудування на території району, організація
розроблення, проведення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації;

- координація діяльності суб'єктів містобудування щодо
комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території
району, поліпшення їх архітектурного вигляду;

- забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування, архітектури та будівництва, державних стандартів, норм і правил, регіональних правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією;

-  сприяння стабілізації будівельної галузі району;

- забезпечення в межах своїх повноважень контролю за реалізацією затвердженої проектно-кошторисної документаціїпо об’єктах будівництва соціальної сфери, що фінансуються в цілому або частково за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів.

 

У сфері містобудування, архітектури та будівництва, відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1) Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування, архітектури та будівництва, подає районній державній адміністрації пропозиції з цих питань.

2) Готує рішення щодо планування територій на регіональному (схема планування території району) та місцевому рівнях.

3) Вносить пропозиції щодо розроблення, коригування показників і затвердження схеми планування території району.

4) Готує пропозиції до програм соціального-економічного розвитку району і подає їх на розгляд до районної державної адміністрації.

5) Здійснює моніторинг:

- реалізації схеми планування території району;

- стану розроблення, оновлення містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях (схема планування території району, генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій);

- забудови та іншого використання територій.

6) Сприяє розробленню, проведенню експертизи містобудівної документації населених пунктів району.

7) Вносить пропозицій виконавчим органам місцевого самоврядування щодо необхідності розроблення, внесення змін до генеральних планів населених пунктів району, іншої містобудівної документації.

8) Сприяє органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території у межах своїх повноважень.

9) Забезпечує контроль в установленому порядку діяльності виконавчих органів сільських та селищної рад з питань делегованих повноважень, передбачених підпунктом «б» частини першої статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

10) Готує пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, визначених для містобудівних потреб, за межами населених пунктів.

11) У межах компетенції, на підставі проектних рішень містобудівної документації регіонального рівня, приймає участь у підготовці пропозицій щодо удосконалення адміністративно-територіального устрою району.

12) Координує діяльність:

- суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території району, поліпшення їх архітектурного вигляду, збереження традиційного характеру середовища;

- підприємств, установ та організацій, які виконують роботи, надають послуги у сфері містобудування та архітектури.

13) Надає будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

14) Надає пропозиції органам місцевого самоврядування щодо розроблення комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів району.

15) Оформляє паспорт прив'язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

16) Забезпечує ведення містобудівного кадастру на території району.

17) Сприяє створенню та оновленню картографічної основи території району.

18) Забезпечує виконання робіт з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів, містобудівної документації, топографо-геодезичних матеріалів.

19) Співпрацює з органами державного архітектурно-будівельного контролю з питань самочинно збудованих об'єктів містобудування.

20) Інформує населення про плани розміщення на території району найважливіших містобудівних, промислових, енергетичних і транспортних комплексів.

21) Займається організацією проведення в установленому порядку архітектурних та містобудівних конкурсів.

22) Сприяє діяльності місцевих організацій творчих спілок у сфері містобудування та архітектури.

23) Проводить аналіз, готує пропозиції та сприяє забезпеченості проектно-кошторисною документацією, проходженню її експертизи по об’єктах будівництва, що фінансуються за рахунок видатків бюджетів усіх рівнів.

24) В межах своєї компетенції надає пропозиції для вжиття заходів щодо забезпечення дотримання вимог будівельних норм, проектних рішень, своєчасного освоєння виділених коштів по об’єктах будівництва соціальної сфери району, що фінансуються в цілому або частково за рахунок видатків бюджетів усіх рівнів.

25)   Координує в межах своєї компетенції діяльність суб’єктів будівництва щодо дотримання нормативних термінів по виконанню будівельних та ремонтних робіт.

26) Аналізує роботу будівельних організацій та підприємств індустрії, які здійснюють виробничу діяльність на території району, для вжиття заходів щодо її поліпшення, сприяє використанню місцевих будівельних матеріалів.

27) Виконує інші функції відповідно до законодавства.

 

Для розгляду містобудівних, архітектурних та інженерних проектних рішень об'єктів архітектури або (в разі необхідності) основних положень архітектурно-планувальних завдань при відділі утворюється архітектурно-містобудівна рада.

Архітектурно-містобудівна рада провадить свою діяльність відповідно до Положення про архітектурно-містобудівну раду.

Відділ є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, рахунки в органах Державного казначейства, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки.


ЗВІТ про діяльність відділу за 2017 рік 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"