Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 Довідник 

Голова районної державної адміністрації

Томашевський Едуард Євгенович

4-26-01 

Приймальня

 Клюско Мілена Олегівна

4-26-00

Перший заступник голови - начальник управління фінансів

Войцахівська Тетяна Олександрівна

4-26-09

Заступник голови РДА

 Димидюк Людмила Вікторівна

4-26-02

Керівник апарату

 Котнюк Лариса Анатоліївна

2-21-61

Сектор з питань персоналу

Завідувач сектору

Вінниченко Оксана Вікторівна

4-26-06

Загальний відділ

Начальник

Ільницька Наталія Євгенівна

4-26-06

Головний спеціаліст

Фурман Ольга Казимирівна

2-13-15

Провідний спеціаліст

Нейолова Галина Володимирівна

4-26-06 

Провідний інспектор 

Волинець Сергій Олександрович

2-13-15

Відділ з питань державної реєстрації

Начальник

Ніколайчук Олена Миколаївна

2-47-92

Юридичний відділ

Начальник відділу

Гусар Віктор Олександрович

4-26-05

Головний спеціаліст

Замега Володимир Олегович

4-26-05

Відділ ведення державного реєстру виборців

Начальник відділу

Борисов Володимир Андрійович

2-00-48 

Головний спеціаліст

Широких Олена Олександрівна

2-00-48

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу

Капралюк Олена Миколаївна

4-26-03

Головний спеціаліст

Лєбєдєва Світлана Ярославівна

4-26-03

Головний спеціаліст

Довгопола Оксана Євгеніївна

4-26-03 

Сектор економічного розвитку і торгівлі

Начальник

Волянська Алла Олександрівна

4-26-07

Головний спеціаліст

Заславська Марина Валеріївна

4-26-07

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Начальник

Галущак Галина Миколаївна

2-44-86 

Головний спеціаліст

Русінова Іванна Володимирівна

2-44-86

Служба у справах дітей

Начальник

Хоренко Олександр Іванович

2-47-62 

Головний спеціаліст сектору опіки, 
піклування та усиновлення

Артемчук Ольга Андріївна

2-47-62 

Завідуюча сектором профілактики злочинності та бездоглядності

Рогулько Аліна Анатоліївна

 2-47-62

Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій

Начальник відділу

Соловей Ярослав Андрійович

2-54-12

Головний спеціаліст

Щепанівська Наталія Олександрівна

2-54-12 

Провідний інспектор

Кудинський Андрій Володимирович 

2-54-12 

Відділ будівництва та архітектури 

Начальник відділу

Смірнова Наталія Анатоліївна

4-14-09

Головний спеціаліст

Пашківська Вікторія Олександрівна

4-14-09

Архівний сектор

Начальник

Нижник Павло Валентинович

2-51-41

Провідний інспектор

Стаднік Оксана Віталіївна

2-51-41

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор

Продеус Олена Володимирівна

2-47-76

Провідний спеціаліст

Семенюк Алла Євгенівна

2-47-76

Провідний фахівець із соціальної роботи

Присяжнюк Вікторія Олександрівна

2-47-76

Провідний фахівець із соціальної роботи

Яковенко Людмила Вікторівна

2-47-76

Практичний психолог

Уманець Інна Анатоліївна

2-47-76

Бухгалтер

Тимофейчук Оксана Володимирівна

2-47-76

Районна рада ветеранів війни і праці

Голова

Кроснік Валентина Мечіславівна

2-22-91

Відділ агропромислового розвитку

 Начальник

Вислоцька Катерина Вікторівна 

2-47-90

Головний спеціаліст

Петренко Сергій Іванович

2-47-92 

Головний спеціаліст

Самко Тетяна Дмитрівна

2-47-90

Головний спеціаліст

Бондаренко Алла Леонідівна

2-47-90

Управління фінансів райдержадміністраці

Перший заступник голови - начальник управління фінансів райдержадміністрації

Войцахівська Тетяна Олександрівна

4-26-09

Заступник

Шемякіна Олена Михайлівна

2-02-11

Головний бухгалтер

Власюк Ольга Степанівна

2-02-11

Відділ доходів

Мельничук Наталія Василівна

2-13-41

Відділ освіти

Начальник

Деліу Оксана Вікторівна

2-15-18

Головний спеціаліст

Семенюк Тетяна Павлівна

2-54-03

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Завідувач сектору

Вчерашнюк Леся Валентинівна

2-13-15

Відділ культури і туризму

Начальник

Кобилінський Леонід Петрович

2-54-28

Головний спеціаліст

Гуменюк Інна Володимирівна

 2-54-28

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

Логвінчук Валентина Василівна

2-54-59

Заступник

Носадчук Тетяна Анатоліївна

2-54-29

Територіальний центр обслуговування населення

Директор

Сороченко Валерій Якович

2-54-40

Завідуюча відділом соціальної допомоги

Тютюрєва Лариса Федоріна

2-64-51

Відділ з грошових виплат і компенсацій субсидій управління праці та соціального захисту населення

Начальник

Каплінська Наталія Генріхівна

2-54-04

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"