Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

Голова районної державної адміністрації

Томашевський Едуард Євгенович

4-26-01 

Приймальня

 Клюско Мілена Олегівна

4-26-00

Заступник голови РДА

 Димидюк Людмила Вікторівна

2-47-92

Керівник апарату

 Котнюк Лариса Анатоліївна

4-26-05

Сектор з питань персоналу

Завідувач сектору

Вінниченко Оксана Вікторівна

4-26-06

Загальний відділ

Начальник

Ільницька Наталія Євгенівна

4-26-06

Головний спеціаліст

Фурман Ольга Казимирівна

2-13-15

Провідний спеціаліст

 Нейолова Галина Володимирівна

4-26-06 

Головний спеціаліст

Баліцька Юлія Йосипівна

2-13-15 

Провідний інспектор 

Волинець Сергій Олександрович

2-13-15

Відділ з питань державної реєстрації

Начальник

Ніколайчук Олена Миколаївна

2-47-92

 

 

 

Юридичний відділ

Начальник відділу

Гусар Віктор Олександрович

4-26-07

Відділ ведення державного реєстру виборців

Начальник відділу

Борисов Володимир Андрійович

2-00-48 

Головний спеціаліст

Широких Олена Олександрівна

2-00-48

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу

Капралюк Олена Миколаївна

4-26-03

Головний спеціаліст

Лєбєдєва Світлана Ярославівна

4-26-03

Головний спеціаліст

Довгопола Оксана Євгеніївна

4-26-03 

Сектор економічного розвитку і торгівлі

Начальник

Волянська Алла Олександрівна

2-23-33 

Головний спеціаліст

Заславська Марина Валеріївна

2-23-33

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Начальник

 Галущак Галина Миколаївна

2-44-86 

Головний спеціаліст

Русінова Іванна Володимирівна

2-44-86

Служба у справах дітей

Начальник

Хоренко Олександр Іванович

2-47-62 

Головний спеціаліст сектору опіки, 
піклування та усиновлення

Артемчук Ольга Андріївна

2-47-62 

Головний спеціаліст

Белінський Олег Едуардович

2-47-62 

Завідуюча сектором профілактики злочинності та бездоглядності

Рогулько Аліна Анатоліївна

 2-47-62

Відділ житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій

Т. в.о. начальника відділу

Щепанівська Наталія Олександрівна

2-54-12 

Провідний інспектор

Кудинський Андрій Володимирович 

2-54-12 

Відділ будівництва та архітектури 

Начальник відділу

Смірнова Наталія Анатоліївна

4-14-09

Головний спеціаліст

Пашківська Вікторія Олександрівна

4-14-09

Архівний сектор

Начальник

Нижник Павло Валентинович

2-51-41

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Директор

Продеус Олена Володимирівна

2-47-76

Провідний спеціаліст

Семенюк Алла Євгенівна

2-47-76

Бухгалтер

Тимофейчук Оксана Володимирівна

2-47-76

Районна рада ветеранів війни і праці

Голова

Кроснік Валентина Мечіславівна

2-22-91

Відділ агропромислового розвитку

 Начальник

Вислоцька Катерина Вікторівна 

2-47-90

Головний спеціаліст

Петренко Сергій Іванович

2-47-92 

Головний спеціаліст

Самко Тетяна Дмитрівна

2-47-90

Управління фінансів райдержадміністраці

Начальник

Войцахівська Тетяна Олександрівна

4-26-09

Заступник

Шемякіна Олена Михайлівна

2-02-11

Головний бухгалтер

Власюк Ольга Степанівна

2-02-11

Відділ доходів

Мельничук Наталія Василівна

2-13-41

Відділ освіти

Начальник

Деліу Оксана Вікторівна

2-15-18

Головний спеціаліст

Семенюк Тетяна Павлівна

2-54-03

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Завідувач сектору

Вчерашнюк Леся Валентинівна

2-21-61

Відділ культури і туризму

Начальник

Кобилінський Леонід Петрович

2-54-28

Головний спеціаліст

Гуменюк Інна Володимирівна

 2-54-28

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

Логвінчук Валентина Василівна

2-54-59

Заступник

Носадчук Тетяна Анатоліївна

2-54-29

Територіальний центр обслуговування населення

Директор

Сороченко Валерій Якович

2-54-40

Завідуюча відділом соціальної допомоги

Тютюрєва Лариса Федоріна

2-64-51

Відділ з грошових виплат і компенсацій субсидій управління праці та соціального захисту населення

Начальник

Каплінська Наталія Генріхівна

2-54-04

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"