Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 3

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації

від 16.11.2015 року                                                                                      м. Бердичів

  Присутні: члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській  райдержадміністрації (далі – ініціативної групи) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року. 

Із загального складу у 6 осіб на засіданні були присутні 5 членів ініціативної групи.

На початку засідання секретар ініціативної групи Вчерашнюк Л.В. запропонувала  затвердити порядок денний засідання. Після загального обговорення було запропоновано затвердити наступний порядок денний засідання:

     1. Про прийняття рішення щодо прийому документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

2. Про прийом документів ініціативною групою.

Вирішили: затвердити порядок денний.

Голосували: «за» - одноголосно.

Питання № 1

Про прийняття рішення щодо прийому документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Слухали: Л.А. Котнюк керівника апарату райдержадміністрації, голову ініціативної групи, яка у своєму виступі зазначила, що на сьогодні формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації має здійснюватися на основі Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами. Оскільки за попереднім оголошенням про формування нового складу громадської ради для участі в установчих зборах подали документи чотири інститути громадянського суспільства, запропоновано  винести на розгляд членів ініціативної групи питання про повторне оголошення конкурсу про прийом документів для формування нового складу громадської ради.

         Вирішили:

         1. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  до 20 листопада 2015 року підготувати проект звернення до інститутів громадянського суспільства щодо прийому документів ініціативною групою для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         2. 23 листопада 2015 року розпочати прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         3. Прийом документів здійснювати, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»  від 03.11.2010 р. № 996 зі змінами.

         Голосували: «за» - одноголосно.

         Питання № 2

         Про прийом документів ініціативною групою.

         Слухали: Л.А. Котнюк керівника апарату райдержадміністрації, голову ініціативної групи, яка наголосила на необхідності у  підготовці установчих зборів, де відбудеться формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Також голова ІГ ознайомила присутніх на засіданні з проектом звернення до інститутів громадянського суспільства щодо прийому документів ініціативною групою для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         У проекті звернення визначено дату проведення установчих зборів – 22грудня 2015 року. Це пов’язано з тим, що у Типовому положенні про громадську раду зазначено, що не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів орган  оприлюднюється на офіційному веб-сайті підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах. За 10 календарних днів до проведення установчих зборів прийом заяв для участі у них припиняється. Тому, якщо з 23 листопада розпочинаємо прийом документів, 13 грудня (за 10 днів до проведення установчих зборів, як визначено у Постанові) його завершуємо. Тобто маємо ще 10 днів (до 22грудня – дата проведення установчих зборів) для опрацювання поданих документів, підготовки установчих зборів.

         Вирішили:

         1. Підтримати пропозицію голови ініціативної групи Л.А. Котнюк та 23 листопада  2015 року розпочати прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         2. Заяви та документи від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації приймати у секторі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Відповідальна особа – Вчерашнюк Леся Валентинівна (пл. Соборна, 23,  кабінет 13), т. 2-21-61, e-mail:brda Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

         Голосували: «за» - одноголосно.

Голова ініціативної групи                                                          Л.А. Котнюк

Секретар ініціативної групи                                                            Л.В. Вчерашнюк

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"