Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 3

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації

від 16.11.2015 року                                                                                      м. Бердичів

  Присутні: члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській  райдержадміністрації (далі – ініціативної групи) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року. 

Із загального складу у 6 осіб на засіданні були присутні 5 членів ініціативної групи.

На початку засідання секретар ініціативної групи Вчерашнюк Л.В. запропонувала  затвердити порядок денний засідання. Після загального обговорення було запропоновано затвердити наступний порядок денний засідання:

     1. Про прийняття рішення щодо прийому документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

2. Про прийом документів ініціативною групою.

Вирішили: затвердити порядок денний.

Голосували: «за» - одноголосно.

Питання № 1

Про прийняття рішення щодо прийому документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Слухали: Л.А. Котнюк керівника апарату райдержадміністрації, голову ініціативної групи, яка у своєму виступі зазначила, що на сьогодні формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації має здійснюватися на основі Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами. Оскільки за попереднім оголошенням про формування нового складу громадської ради для участі в установчих зборах подали документи чотири інститути громадянського суспільства, запропоновано  винести на розгляд членів ініціативної групи питання про повторне оголошення конкурсу про прийом документів для формування нового складу громадської ради.

         Вирішили:

         1. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  до 20 листопада 2015 року підготувати проект звернення до інститутів громадянського суспільства щодо прийому документів ініціативною групою для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         2. 23 листопада 2015 року розпочати прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         3. Прийом документів здійснювати, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»  від 03.11.2010 р. № 996 зі змінами.

         Голосували: «за» - одноголосно.

         Питання № 2

         Про прийом документів ініціативною групою.

         Слухали: Л.А. Котнюк керівника апарату райдержадміністрації, голову ініціативної групи, яка наголосила на необхідності у  підготовці установчих зборів, де відбудеться формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Також голова ІГ ознайомила присутніх на засіданні з проектом звернення до інститутів громадянського суспільства щодо прийому документів ініціативною групою для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         У проекті звернення визначено дату проведення установчих зборів – 22грудня 2015 року. Це пов’язано з тим, що у Типовому положенні про громадську раду зазначено, що не пізніше ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів орган  оприлюднюється на офіційному веб-сайті підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах. За 10 календарних днів до проведення установчих зборів прийом заяв для участі у них припиняється. Тому, якщо з 23 листопада розпочинаємо прийом документів, 13 грудня (за 10 днів до проведення установчих зборів, як визначено у Постанові) його завершуємо. Тобто маємо ще 10 днів (до 22грудня – дата проведення установчих зборів) для опрацювання поданих документів, підготовки установчих зборів.

         Вирішили:

         1. Підтримати пропозицію голови ініціативної групи Л.А. Котнюк та 23 листопада  2015 року розпочати прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         2. Заяви та документи від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації приймати у секторі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Відповідальна особа – Вчерашнюк Леся Валентинівна (пл. Соборна, 23,  кабінет 13), т. 2-21-61, e-mail:brda Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

         Голосували: «за» - одноголосно.

Голова ініціативної групи                                                          Л.А. Котнюк

Секретар ініціативної групи                                                            Л.В. Вчерашнюк

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"