Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 2

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації

від 08.09.2015 року                                                                                      м. Бердичів

  Присутні: члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській  райдержадміністрації (далі – ініціативної групи) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року. 

Із загального складу у 6 осіб на засіданні були присутні усі 6 членів ініціативної групи.

На початку засідання секретар ініціативної групи Вчерашнюк Л.В.запропонувала  затвердити порядок денний засідання.

Після загального обговорення було запропоновано затвердити наступний порядок денний засідання:

  1. 1.Про організаційні питання щодо повторного формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації.

Вирішили: затвердити порядок денний.

Голосували: «за» - одноголосно.

Питання № 1

Про організаційні питання щодо повторного формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації.

         Слухали: голову ініціативної групи Л.А. Котнюк, керівника апарату райдержадміністрації, яка ознайомила присутніх з розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.06.2015 № 111 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації». Наголосила на основному завданні ініціативної групи, а саме: підготовці установчих зборів, де відбудеться формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Так, як за попереднім оголошенням про формування нового складу громадської ради для участі в установчих зборах подали документи лише три інститути громадянського суспільства, запропоновано  винести на розгляд членів ініціативної групи питання про повторне оголошення конкурсу про прийом документів для формування нового складу громадської ради.

 

 

         Вирішили:

         1. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації  до 11 вересня 2015 року підготувати проект звернення до інститутів громадянського суспільства щодо прийому документів ініціативною групою для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         2. 14 вересня 2015 року розпочати прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         3. Прийом документів здійснювати, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»  від 03.11.2010 р. № 996 зі змінами.

         4. Заяви та документи від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради  приймати у секторі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Відповідальна особа – Вчерашнюк Леся Валентинівна.

         5. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації оприлюднити на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

         Голосували: «за» - одноголосно.

 

Голова ініціативної групи                                                          Л.А. Котнюк

Секретар ініціативної групи                                                            Л.В. Вчерашнюк

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"