Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 1

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Бердичівській райдержадміністрації

від 15.06.2015 року                                                                     м. Бердичів

Зареєстровані та присутні: члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Бердичівській  райдержадміністрації (далі – ініціативної групи) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року. 

Із загального складу у 6 осіб на засіданні були присутні усі 6 членів ініціативної групи.

На початку засідання секретар ініціативної групи Вчерашнюк Л.В.запропонувала  затвердити порядок денний засідання.

Після загального обговорення було запропоновано затвердити наступний порядок денний засідання:

  1. 1.Про визначення відповідального за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації.
  2. 2.Про організаційні питання щодо формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.
  3. 3.Про затвердження переліку документів та порядку їх прийняття від інститутів громадянського суспільства.
  4. 4.Різне.

Вирішили: затвердити порядок денний.

Голосували: «за» - одноголосно.

Питання № 1

Про визначення відповідального за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації.

Слухали: члена ініціативної групи Садовського В.В. (радника голови РДА), який запропонував визначити відповідальною за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Вчерашнюк Л.В.

Вирішили: підтримати пропозицію Садовського В.В. та визначити відповідальною за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  апарату райдержадміністрації Вчерашнюк Л.В.

Голосували: «за» -  одноголосно.

Питання № 2

Про організаційні питання щодо формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Слухали: секретаря ініціативної групи Вчерашнюк Л.В., яка поінформувала, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996», відповідного розпорядження голови ОДА від 18.12.2014 року № 380 та з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності районної державної адміністрації, здійснення громадського контролю за її діяльністю, оновлення складу громадської ради при районній державній адміністрації головою РДА було прийнято розпорядження № 3 від 14.01.2015 року «Про припинення повноважень громадської ради при районній державній адміністрації».

12 червня 2015 року було прийнято розпорядження голови РДА «Про утворення ініціативної групи з підго­товки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації». Згідно з розпорядженням було затверджено склад ініціативної групи. З даною інформацією можна ознайомитись на веб-сайті РДА у розділі «Громадська рада».

Йшлося й про те, що відповідно до Типового положення про громадську раду кількість членів ініціативної групи може бути довільною. Але, важливо урахувати, що ініціативна група є суто робочим органом, який має підготувати установчі збори. Зокрема: визначити дату, час, місце, порядок їх проведення; розробити форму заяви та порядок подання відповідних документів для участі в установчих зборах, підготувати відповідні інформаційні повідомлення.

Також саме ініціативна група повинна організувати прийом заяв та документів від представників інститутів громадянського суспільства, провести детальний аналіз документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства, на предмет відповідності вимогам, визначеним Типовим положенням про громадську раду та визначити (у разі наявності) інститути громадянського суспільства, документи яких не відповідають вимогам Типового положення, й завчасно поінформувати їх про недопущення до зборів з обґрунтуванням причин.

Також було наголошено на тому, що ініціативна група складає список учасників установчих зборів, готує бюлетень для рейтингового голосування та порядок проведення установчих зборів.

Вирішили: взяти інформацію до відома.

Голосували: «за» -  одноголосно.

Питання № 3

Про затвердження переліку документів та порядку їх прийняття від інститутів громадянського суспільства.

Слухали: голову ініціативної групи, керівника апарату райдержадміністрації Котнюк Л.А., яка ознайомила присутніх зі змінами у переліку та порядку прийняття документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах.

У ході засідання члени ініціативної групи обговорили процес прийому документів інститутів громадянського суспільства (далі - ІГС) та визначили термін прийому документів.

Вирішили:

  1. 1)Затвердити зразки документів для участі в установчих зборах;
  2. 2)Розпочати прийом заяв від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з 16 червня 2015 року за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб. 13;
  3. 3)Завершити прийом заяв та документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах  16 липня  2015 року.
  4. 4)Оприлюднити список інститутів громадянського суспільства, запрошених до участі в установчих зборах не пізніше 20 липня 2015 року.

Голосували: «за» -  одноголосно.

Питання № 4

Різне.

Слухали: секретаря ініціативної групи Вчерашнюк Л.В., яка запропонувала провести наступне засідання ініціативної групи після завершення прийому документів від ІГС.

Вирішили: підтримати пропозицію.

Голосували: «за» - одноголосно.

 

Голова ініціативної групи                                                   Л.А. Котнюк

Секретар ініціативної групи                                                Л.В. Вчерашнюк

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"