Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Утворено ініціативну групу для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації

 

         12 червня 2015 року голова районної державної адміністрації Е.Є. Томашевський підписав розпорядження № 111 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній  адміністрації».

         Ініціативну групу утворено відповідно до пункту 8 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». До складу ініціативної групи увійшли 4 представники інститутів громадянського суспільства, які подали відповідні заяви на ім’я голови райдержадміністрації. Очолила ініціативну групу керівник апаратурайдержадміністрації – Котнюк Лариса Анатоліївна.

         Формування ініціативної групи необхідне для здійснення заходів щодо підготовки та проведення установчих зборів, де буде обрано склад громадської ради при Бердичівській районній адміністрації на найближчі 2 роки. Члени ініціативної групи повинні підготувати для оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, відомості про склад ініціативної групи та відповідальну особу (осіб), визначити порядок прийняття документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах, основні етапи їх підготовки та проведення.

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"