Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Утворено ініціативну групу для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній адміністрації

 

         12 червня 2015 року голова районної державної адміністрації Е.Є. Томашевський підписав розпорядження № 111 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бердичівській районній державній  адміністрації».

         Ініціативну групу утворено відповідно до пункту 8 Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». До складу ініціативної групи увійшли 4 представники інститутів громадянського суспільства, які подали відповідні заяви на ім’я голови райдержадміністрації. Очолила ініціативну групу керівник апаратурайдержадміністрації – Котнюк Лариса Анатоліївна.

         Формування ініціативної групи необхідне для здійснення заходів щодо підготовки та проведення установчих зборів, де буде обрано склад громадської ради при Бердичівській районній адміністрації на найближчі 2 роки. Члени ініціативної групи повинні підготувати для оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, відомості про склад ініціативної групи та відповідальну особу (осіб), визначити порядок прийняття документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах, основні етапи їх підготовки та проведення.

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"