Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Про ініціативну групу для формування нового складу громадської ради

при Бердичівській районній державній адміністрації

 

         Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації вважає за доцільне надати відповідні роз’яснення щодо порядку формування ініціативної групи для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

         Як уже повідомлялося (http://berdichev-rda.gov.ua/2011-10-07-11-37-16/1798-2015-01-19-10-53-52.html), у випадку припинення повноважень громадської ради місцеві органи виконавчої влади мають здійснити заходи щодо формування складу нових громадських рад, зокрема: утворити ініціативні групи з підготовки установчих зборів (далі – ініціативна група).

         Аналізуючи зміст положень чинного законодавства (постанова КМУ від 03.11.2010 №996) та відповідного проекту змін (проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996»), можна зробити наступні висновки.

         Кількість членів ініціативної групи може бути довільною. Але, важливо урахувати, що ініціативна група є суто робочим органом, який має підготувати установчі збори. Зокрема: визначити дату, час, місце, порядок їх проведення; розробити форму заяви та порядок подання відповідних документів для участі в установчих зборах, підготувати відповідні інформаційні повідомлення. Також саме ініціативна група повинна організувати прийом заяв та документів від представників інститутів громадянського суспільства, провести детальний аналіз документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства, на предмет відповідності вимогам, визначеним Типовим положенням про громадську раду та визначити (у разі наявності) інститути громадянського суспільства, документи яких не відповідають вимогам Типового положення, й завчасно поінформувати їх про недопущення до зборів з обґрунтуванням причин. Ініціативна група складає список учасників установчих зборів, готує бюлетень для рейтингового голосування та порядок проведення установчих зборів.

Питання щодо формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації будуть вирішуватися виключно у межах чинного законодавства, із широким інформаційним супроводом.

 

 

Сектор інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату

Бердичівської райдержадміністрації

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"