Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Аналітична довідка

про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2017-2020 роки

за 2017 рік

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2017-2020 роки затверджена рішенням сесії районної ради № 246 від 10.03.2017 року.

За даними Бердичівської ОДПІ у 2017 році у порівнянні з 2016 роком на 10,3% зменшилась кількість діючих фізичних осіб-підприємців в районі і становить на 01.01.2018 року 611 осіб.

У 2017 році у порівнянні з 2016 роком кількість зареєстрованих фермерських господарств збільшилась на 2,8% і становить 74 одиниці.

Бердичівський міський центр зайнятості усілякими методами заохочує безробітних до започаткування власної справи, надає охочим до бізнес-діяльності консультаційну та фінансову підтримку у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємництва. Даною послугою жителі району протягом 2017 року не скористались.

З метою підвищення конкурентноспроможності на ринку праці Бердичівським міським центром зайнятості проводиться робота по забезпеченню професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних громадян.Протягом 2017 року за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 177 осіб, проведеносемінарів з роботодавцями – 309, ярмарок вакансій – 13.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного внеску працевлаштовано 1 безробітного. Видано 1 ваучер на навчання для особи старше 45 років.

29 березня 2017 року в приміщенні  актового залу виконавчого комітету Бердичівської міської ради,  було проведено інформаційно-консультативний семінар з  питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Житомирській області.

Серед суб’єктів господарювання поширюється інформація стосовно ярмарок та виставок, які заплановані на території області та за її межами.        З 07 по 10 червня 2017 року сільськогосподарські підприємства Бердичівського району відвідали  міжнародну виставку «Агро-2017» в               м. Києві.

29 червня 2017 року на базі ДПДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН України в с. Стара Чортория Любарського району відбулася обласна науково-практична нарада-семінар «День поля» з питань «Стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року».       

У роботі взяли участь начальник відділу АПР райдержадміністрації та керівник СТОВ «Урожай».Учасники мали можливість оглянути демонстраційні посіви озимих і ярих зернових культур, ознайомитись з новими сортами та інноваційними технологіями ведення системи землеробства в умовах регіону Полісся.

Переможцями конкурсу «Кращий підприємець 2017 року» на обласному рівні стали:

1. «Кращий суб’єкт малого підприємництва» – Приватне підприємство «Брикетуючі технології», директор – Пер’ян Олексій Васильович.

2.«Кращий суб’єкт середнього підприємництва» – Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Урожай», директор – Олянюк Віктор Андрійович.

14 листопада 2017 року в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівника сільського господарства. Кращих працівників сільського господарства району в різних номінаціях було нагороджено грамотами та подяками.

З метою зменшення податкового навантаження на малий та середній бізнес внаслідок збільшення розміру мінімальної заробітної плати, депутатами селищної та 10 сільських рад Бердичівського району прийняті рішення про зменшення ставки єдиного податку для 2-ї групи платників з 20% до 10% розміру мінімальної заробітної плати на 01.01.2017 року,                 1 сільська рада зменшила ставку єдиного податку для 2-ї групи платників з 20% до 15% розміру мінімальної заробітної плати на 01.01.2017 року, на території 13 сільських рад району ставка єдиного податку для 2-ї групи платників залишили 20%.

У районі діє 5 об’єктів інфраструктури по підтримці розвитку підприємництва, це громадські організації: «Рада приватних сільськогосподарських підприємств» - голова ради Унгурян Ірина Миколаївна, Бердичівський районний осередок Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні – голова спілки Щербина О.Л., Бердичівська районна організація роботодавців – керівник Бакановський Ігор Георгійович, асоціація фермерів Бердичівського району – голова асоціації Барановський Віктор Йосипович, громадська організація «Спілка підприємців Бердичівщини» - голова спілки Нехворовський Олександр Миколайович.

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"