Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Аналітична довідка

про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2017-2020 роки

за Iпівріччя 2017 року

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2017-2020 роки затверджена рішенням сесії районної ради № 246 від 10.03.2017 року.

Бердичівський міський центр зайнятості усілякими методами заохочує безробітних до започаткування власної справи, надає охочим до бізнес-діяльності консультаційну та фінансову підтримку у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємництва. Даною послугою жителі району поки що не скористались.

З метою підвищення конкурентноспроможності на ринку праці Бердичівським міським центром зайнятості проводиться робота по забезпеченню професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Протягом Iпівріччя2017 року за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 145 осіб, проведеносемінарів з роботодавцями – 144, ярмарок вакансій – 6.

29 березня 2017 року в приміщенні  актового залу виконавчого комітету Бердичівської міської ради,  було проведено інформаційно-консультативний семінар з  питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства, впровадження комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Житомирській області.

Серед суб’єктів господарювання поширюється інформація стосовно ярмарок та виставок, які заплановані на території області та за її межами.        З 07 по 10 червня 2017 року сільськогосподарські підприємства Бердичівського району відвідали  міжнародну виставку «Агро-2017» в               м. Києві.

З метою зменшення податкового навантаження на малий та середній бізнес внаслідок збільшення розміру мінімальної заробітної плати, депутатами селищної та 10 сільських рад Бердичівського району прийняті рішення про зменшення ставки єдиного податку для 2-ї групи платників з 20% до 10% розміру мінімальної заробітної плати на 01.01.2017 року,                 1 сільська рада зменшила ставку єдиного податку для 2-ї групи платників з 20% до 15% розміру мінімальної заробітної плати на 01.01.2017 року, на території 13 сільських рад району ставка єдиного податку для 2-ї групи платників залишили 20%.

У районі діє 5 об’єктів інфраструктури по підтримці розвитку підприємництва, це громадські організації: «Рада приватних сільськогосподарських підприємств» - голова ради Унгурян І.М., Бердичівський районний осередок Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні – голова спілки Щербина О.Л., Бердичівська районна асоціація роботодавців – голова асоціації Бакановський І.Г., асоціація фермерів Бердичівського району – голова асоціації Барановський В.Й., громадська організація «Спілка підприємців Бердичівщини» - голова спілки Нехворовський Олександр Миколайович.

Протягом Iпівріччя 2017 року відбулося 2 засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва згідно затвердженого Плану роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва на 2017 рік.

Проблемою в районі залишається відсутність мережі страхових та гарантійних фондів, кредитної кооперації малого підприємництва (передусім з метою фінансового забезпечення сільськогосподарських товаровиробників та дрібних підприємців, які працюють в сільській місцевості). Джерелами ресурсів для реалізації цих заходів можуть стати кошти фондів міжнародної технічної допомоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"