Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Центр надання адміністративних послуг
Податкова інформує
Реагування на критику
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
ВІдділ ДРАЦС інформує
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Інформація

про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2015-2016 роки

за 2016 рік

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2015-2016 роки затверджена рішенням сесії районної ради №405 від 18.03.2015 року.

За 2016 рік проведено 2 повторних та 2періодичних відстеження діючих регуляторних актів та оприлюднено на сайті райдержадміністрації.

За даними Бердичівської ОДПІ у 2016 році у порівнянні з 2015 роком на 2,6% зменшилась кількість діючих фізичних осіб-підприємців в районі і становить на 01.01.2017 року 674 особи.

Причиною закриття фізичних осіб-підприємців прийняті в грудні 2016 року зміни в процедурі сплати підприємцями єдиного соціального внеску. Відповідно до нових норм, вже з 1 січня 2017 року окремі категорії ФОП (друга та третя групи) змушені платити єдиний соціальний внесок, що становить 704 грн на місяць, навіть якщо вони не мають прибутку.

У 2016 році у порівнянні з 2015 роком кількість зареєстрованих фермерських господарств збільшилась на 4,3% і становить 72 одиниці.

На офіційному сайті райдержадміністрації розміщено інформацію щодо майна комунальної форми власності, що пропонується до продажу чи передачі в оренду.За 2016 рік загальна площа приміщень, переданих підприємцям в оренду становить 694,7 м.кв.

Так, станом на 31.12.2016 року Центром надання адміністративних послуг надано 12353 послуг, з них:

- 859 адміністративних послуг держгеокадастру, а саме: видача довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками; витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та довідок, що містить узагальнену інформацію про землі (території);

- 3290 адміністративних послуг державного геокадастру, а саме: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру; внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку; державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу; внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу; виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу та надання відомостей з Державного земельного кадастру;

- 214 послуг Бердичівського РС УДМС, а саме: вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку, а також оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну в зв’язку із зміною прізвища, замість пошкодженого, втраченого або викраденого, а також прописка/виписка та перереєстрація місця проживання;

- 131 адміністративна послуга державного реєстратора майна;

- 217 адміністративних послуг державного реєстратора по реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

За всіма видами адміністративних послуг надано 7641 консультацій.

Протягом поточного року прийнято 1 (один) пакет документів дозвільного характеру, а саме: декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та повернуто на доопрацювання.

Бердичівський міський центр зайнятості усілякими методами заохочує безробітних до започаткування власної справи, надає охочим до бізнес-діяльності консультаційну та фінансову підтримку у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємництва. За 2016 рік Бердичівським міським центром зайнятості здійснено виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю 3-м особам в розмірі 23183,25 грн.

З метою підвищення конкурентноспроможності на ринку праці Бердичівським міським центром зайнятості проводиться робота по забезпеченню професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Протягом січня-грудня 2016 року за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 217 осіб, проведеносемінарів з роботодавцями – 229, ярмарок вакансій – 15.

24 квітня 2016 року в приміщенні Бердичівської райдержадміністрації було проведено семінар на тему: «Свій до свого: кооперативні можливості для Житомирщини». У нараді взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств.

29 липня 2016 року в приміщенні Бердичівської райдержадміністрації Асоціацією «Підприємців та промисловців-постачальників товарів, робіт та послуг для державних потреб» було проведено семінар-навчання на тему: «Практичні питання в галузі державних закупівель» по питанням, які виникають при проведенні закупівель, пов’язаних з провадженням ЗУ «Про публічні закупівлі».

Серед суб’єктів господарювання поширюється інформація стосовно ярмарок та виставок, які заплановані на території області та за її межами. Сільськогосподарські підприємства Бердичівського району приймали участь у міжнародній виставці «Агро-2016» в м. Києві та у Всеукраїнському «Дні поля» в с. Ксаверівка друга, Васильківського району, Київської області, де були представлені сорти та гібриди сільськогосподарських культур, створені НДУ НААН України.

Переможцями конкурсу «Кращий підприємець 2016 року» на обласному рівні стали:

1. «Кращий суб’єкт малого підприємництва» – товариство з обмеженою відповідальністю «Мяркіс», директор Козакова Олеся Миколаївна.

2. «Кращий суб’єкт середнього підприємництва» – товариство з обмеженою відповідальністю «Факт», директор Ельхалді Сахер А М.

3. «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки» – державне підприємство «Бердичівське лісове господарство», директор Мудревський Олександр Миколайович

У районі діє 5 об’єктів інфраструктури по підтримці розвитку підприємництва, це громадські організації: «Рада приватних сільськогосподарських підприємств» - голова ради Унгурян І.М., Бердичівський районний осередок Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні – голова спілки Щербина О.Л., Бердичівська районна асоціація роботодавців – голова асоціації Бакановський І.Г., асоціація фермерів Бердичівського району – голова асоціації Барановський В.Й., громадська організація «Спілка підприємців Бердичівщини» - голова спілки Нехворовський Олександр Миколайович.

Протягом 2016 року відбулося 6 засідань координаційної ради з питань розвитку підприємництва згідно затвердженого Плану роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва на 2016 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"