Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Інформація

про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2015-2016 роки

за 2016 рік

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2015-2016 роки затверджена рішенням сесії районної ради №405 від 18.03.2015 року.

За 2016 рік проведено 2 повторних та 2періодичних відстеження діючих регуляторних актів та оприлюднено на сайті райдержадміністрації.

За даними Бердичівської ОДПІ у 2016 році у порівнянні з 2015 роком на 2,6% зменшилась кількість діючих фізичних осіб-підприємців в районі і становить на 01.01.2017 року 674 особи.

Причиною закриття фізичних осіб-підприємців прийняті в грудні 2016 року зміни в процедурі сплати підприємцями єдиного соціального внеску. Відповідно до нових норм, вже з 1 січня 2017 року окремі категорії ФОП (друга та третя групи) змушені платити єдиний соціальний внесок, що становить 704 грн на місяць, навіть якщо вони не мають прибутку.

У 2016 році у порівнянні з 2015 роком кількість зареєстрованих фермерських господарств збільшилась на 4,3% і становить 72 одиниці.

На офіційному сайті райдержадміністрації розміщено інформацію щодо майна комунальної форми власності, що пропонується до продажу чи передачі в оренду.За 2016 рік загальна площа приміщень, переданих підприємцям в оренду становить 694,7 м.кв.

Так, станом на 31.12.2016 року Центром надання адміністративних послуг надано 12353 послуг, з них:

- 859 адміністративних послуг держгеокадастру, а саме: видача довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками; витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та довідок, що містить узагальнену інформацію про землі (території);

- 3290 адміністративних послуг державного геокадастру, а саме: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру; внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку; державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу; внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу; виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу та надання відомостей з Державного земельного кадастру;

- 214 послуг Бердичівського РС УДМС, а саме: вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку, а також оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну в зв’язку із зміною прізвища, замість пошкодженого, втраченого або викраденого, а також прописка/виписка та перереєстрація місця проживання;

- 131 адміністративна послуга державного реєстратора майна;

- 217 адміністративних послуг державного реєстратора по реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

За всіма видами адміністративних послуг надано 7641 консультацій.

Протягом поточного року прийнято 1 (один) пакет документів дозвільного характеру, а саме: декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та повернуто на доопрацювання.

Бердичівський міський центр зайнятості усілякими методами заохочує безробітних до започаткування власної справи, надає охочим до бізнес-діяльності консультаційну та фінансову підтримку у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємництва. За 2016 рік Бердичівським міським центром зайнятості здійснено виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю 3-м особам в розмірі 23183,25 грн.

З метою підвищення конкурентноспроможності на ринку праці Бердичівським міським центром зайнятості проводиться робота по забезпеченню професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних громадян. Протягом січня-грудня 2016 року за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 217 осіб, проведеносемінарів з роботодавцями – 229, ярмарок вакансій – 15.

24 квітня 2016 року в приміщенні Бердичівської райдержадміністрації було проведено семінар на тему: «Свій до свого: кооперативні можливості для Житомирщини». У нараді взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств.

29 липня 2016 року в приміщенні Бердичівської райдержадміністрації Асоціацією «Підприємців та промисловців-постачальників товарів, робіт та послуг для державних потреб» було проведено семінар-навчання на тему: «Практичні питання в галузі державних закупівель» по питанням, які виникають при проведенні закупівель, пов’язаних з провадженням ЗУ «Про публічні закупівлі».

Серед суб’єктів господарювання поширюється інформація стосовно ярмарок та виставок, які заплановані на території області та за її межами. Сільськогосподарські підприємства Бердичівського району приймали участь у міжнародній виставці «Агро-2016» в м. Києві та у Всеукраїнському «Дні поля» в с. Ксаверівка друга, Васильківського району, Київської області, де були представлені сорти та гібриди сільськогосподарських культур, створені НДУ НААН України.

Переможцями конкурсу «Кращий підприємець 2016 року» на обласному рівні стали:

1. «Кращий суб’єкт малого підприємництва» – товариство з обмеженою відповідальністю «Мяркіс», директор Козакова Олеся Миколаївна.

2. «Кращий суб’єкт середнього підприємництва» – товариство з обмеженою відповідальністю «Факт», директор Ельхалді Сахер А М.

3. «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки» – державне підприємство «Бердичівське лісове господарство», директор Мудревський Олександр Миколайович

У районі діє 5 об’єктів інфраструктури по підтримці розвитку підприємництва, це громадські організації: «Рада приватних сільськогосподарських підприємств» - голова ради Унгурян І.М., Бердичівський районний осередок Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні – голова спілки Щербина О.Л., Бердичівська районна асоціація роботодавців – голова асоціації Бакановський І.Г., асоціація фермерів Бердичівського району – голова асоціації Барановський В.Й., громадська організація «Спілка підприємців Бердичівщини» - голова спілки Нехворовський Олександр Миколайович.

Протягом 2016 року відбулося 6 засідань координаційної ради з питань розвитку підприємництва згідно затвердженого Плану роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва на 2016 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"