Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Інформація про стан реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2015-2016 роки

за 2015 рік

 

Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Бердичівському районі на 2015-2016 роки затверджена рішенням сесії районної ради №405 від 18.03.2015 року.

Кількість суб’єктів малого і середнього підприємництва станом на 01.01.2016 року становить 812 одиниць, в тому числі 120 підприємств та 692 діючих фізичних осіб-підприємців. За даними Бердичівської ОДПІ 101 підприємець має найману робочу силу, всього у фізичних осіб-підприємців працює 287 осіб. Чисельність зайнятих в секторі МСП (включаючи ФОП) становить 2187 осіб.

Кількість зареєстрованих фермерських господарств станом на 01.01.2016 року становить 69 одиниць.

За 2015 рік проведено 1 базове, 2повторних відстеження  діючих регуляторних актів, прийнято 1 регуляторний акт та оприлюднено на сайті райдержадміністрації.

На офіційному веб-сайті Бердичівської райдержадміністрації в рубриці «Центр надання адміністративних послуг» розміщена актуальна та повна інформація про адміністративні послуги, які надаються та надаватимуться через центр. Адміністратором дозвільного центру надаються консультації по започаткуванню та веденню господарської діяльності,  здійснюється видача дозвільних документів. Кількість послуг, наданих в центрі надання адміністративних послуг Бердичівської районної державної адміністраціїз початку року становить 17175.

На офіційному сайті райдержадміністрації розміщено інформацію щодо майна комунальної форми власності, що пропонується до продажу чи передачі в оренду. За 2015 рік загальна площа приміщень, переданих підприємцям в оренду становить2298,8 м.кв.

 Бердичівський міський центр зайнятості усілякими методами заохочує безробітних до започаткування власної справи, надає охочим до бізнес-діяльності консультаційну та фінансову підтримку у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття для організації підприємництва. У 2015 році Бердичівським міським центром зайнятості здійснено виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю двом особам в розмірі 28 тис. грн.

З метою підвищення конкурентноспроможності на ринку праці центром зайнятості проводиться робота по забезпеченню професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних громадян.Протягом  січня-грудня 2015 року за направленням центру зайнятості професійне навчання проходили 244 особи, проведено 79 навчальних семінарів, в яких взяли участь 632 учасника.

Серед суб’єктів господарювання поширюється інформація стосовно ярмарок та виставок, які заплановані на території області та за її межами. Так, протягом 2015 року сільськогосподарські виробники Бердичівського району активно приймали участь у ярмарках, які проходили в м. Житомир.

У Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» 2015 року перемогу в номінації «Продукція», група продовольчі товари, здобули Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердичівська ковбасна фабрика» (с. Радянське Бердичівський район) – ковбаса варена «Русанівська» вищого ґатунку.

Переможцями конкурсу «Кращий підприємець 2015 року» на обласному рівні стали:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська ягода», директор - Гончаров Олексій Ігорович – I місце у номінації «Успішний молодий підприємець (віком до 35 років)».

2. Куріляк Зіновія Зінов’ївна – фізична особа-підприємець Бердичівського району, яка зайняла III місце у номінації «Малий бізнес. Кращий керівник року».

У районі діє 4 об’єкти інфраструктури по підтримці розвитку підприємництва, це громадські організації: «Рада приватних сільськогосподарських підприємств» - голова ради Унгурян І.М., Бердичівський районний осередок Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні – голова спілки Щербина О.Л., Бердичівська районна асоціація роботодавців – голова асоціації Бакановський І.Г., асоціація фермерів Бердичівського району – голова асоціації Барановський В.Й.

Протягом 2015 року відбулося 6 засідань координаційної ради з питань розвитку підприємництва згідно затвердженого Плану роботи координаційної ради з питань розвитку підприємництва на 2015 рік.

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"