Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

                                                                                                         Додаток

                                                                                 до рішення обласної ради

                                                                                 від 21.07.16№349

 

 

ПОРЯДОК

використання коштів  з обласного бюджету для  часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного                       насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам

 

  1. 1.Порядок використання коштів з обласного бюджету для часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції сільськогосподарським підприємствам та часткового відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу  розроблено на виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки затвердженої рішенням обласної ради                              від 21.07.16 № 284 ( далі – Порядок) .

2. Головним розпорядником коштів обласного бюджету                                         є  -  управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. 

3. Компенсація з обласного бюджету надається сільськогосподарським підприємствам:

- у розмірі 50 %у національній валюті понесених витрат із проведенням  та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та видачею сертифіката відповідності у рослинництві, тваринництві та переробці сільськогосподарської продукції, але не більше 50 тисяч гривень одному суб’єкту господарювання незалежно від видів сільськогосподарської діяльності та видів продуктів переробки;

- у розмірі 20% вартості придбаного насіннєвого матеріалу, але не більше 400 грн. на 1 га.

4. Часткове відшкодування витрат, понесених у зв’язку із підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та видачею сертифіката, в тому числі в перехідний період здійснюється                        по договорам, що укладались із відповідним сертифікаційним органом                     та часткове відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу  починаючи з 01.01.2016 року

5. Для організації роботи, пов’язаної з проведенням прийому заявок                      та документів від сільськогосподарських підприємств, для  часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради утворюється обласна комісія (далі комісія).

До складу комісії входять заступник голови обласної державної адміністрації, перший заступник голови обласної ради, представники управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, органів державної статистики, фінансових органів, територіальних органів Держфінінспеції і Державної фіскальної служби, Держпродспоживслужби, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, депутати обласної ради, представники професійних громадських організацій.

Комісію очолює заступник голови обласної державної адміністрації, який координує питання розвитку АПК, заступник голови комісії - перший заступник голови обласної ради.

6. Після набрання чинності Порядку надання і використання коштів                з обласного бюджету для часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам комісія оприлюднює оголошення                         у друкованих засобах масової інформації про початок прийому заяв                           та документів, що додаються до неї.

Прийом заяв розпочинається з дня публікації оголошення, а закінчується  - за 10 робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії.

Засідання комісії проводяться у міру потреби, а останнє засідання                        –  до 15 грудня.

7. Заявка та документи для виплати часткового відшкодування  вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції                   та часткового відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам реєструються секретарем комісії у журналі обліку (додаток 3,6).

Заявка та документи, розглядаються, перевіряються комісією у порядку черговості їх реєстрації і зберігаються протягом трьох років.

     Документи, подані не в повному обсязі, реєструються і повертаються суб’єкту господарювання у триденний строк після їх подання із зазначенням причини повернення.

     Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання,                                   не розглядаються.

     Рішення комісії приймається на її засіданні у присутності не менш як двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

     Рішення комісії оформлюється протоколом, який підписують усі члени комісії. Член комісії, який не згоден з її рішенням, підписує протокол                       з окремою думкою, яка є невід’ємною частиною протоколу.

8. Комісія визначає суму компенсації для кожного суб’єкта господарювання, що подали заяву, та приймає рішення про включення його            до реєстру сільськогосподарських підприємств (додаток 2,5) щодо надання часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукціїта часткового відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам.

9. Для отримання компенсації витрат, понесених у зв’язку із підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини)             та видачею сертифіката, в тому числі у перехідний період, та часткового відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам необхідно подати до комісії наступні документи :

- заявку на отримання компенсації (додаток 1,4);

- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб                          (для підтвердження реєстрації та території Житомирської області);

- довідка про банківські реквізити сільськогосподарського підприємства;

- копію договору між сільгоспвиробником та відповідним сертифікаційним органом на проведення робіт із підтвердження відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та видачі сертифіката, у тому числі                              у перехідний період;

- копії платіжних документів, що підтверджують сплату відповідних грошових коштів згідно з вищезазначеним договором;

-  копії отриманих сертифікатів;

- довідку з місцевих органів фіскальної служби про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів до бюджету за попередній рік;

- письмове зобов’язання про повернення у місячний термін до обласного бюджету коштів у разі встановлення контролюючими органами факту                        їх незаконного отримання або недотримання умов Порядку.

10. Для отримання часткової компенсації витрат, понесених на придбання органічного насіння і садивного матеріалу необхідно додатково подати такі документи:

копію сертифікату відповідності виробництва органічної продукції (сировини);

заповнену форму державного статистичного спостереження № 4- с/г «Посівні площі сільськогосподарських культур під урожай поточного року»;

документи, що підтверджують придбання органічного насіння і садивного матеріалу (копія сертифікату продавця на вирощений органічний насіннєвий та садивний матеріал ); 
 
товарно-транспортні накладні на придбане насіння і садивний матеріал.

11. Реєстрація зобов’язань розпорядників бюджетних коштів проводиться згідно з вимогами Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної Казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 березня 2012 року за № 419/20732.

12. Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації  здійснює перерахування бюджетних коштів на відкриті поточні рахунки  в установах банків сільськогосподарських підприємств відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012 № 938 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 12 вересня 2012 року                   за № 1569/21881.

13. Складання та подання звітності про використання коштів обласного бюджету здійснюється в установленому законодавством порядку.

14. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів                    обласного бюджету здійснюється згідно з чинним законодавством.

 

        

 

Перший заступник

голови  обласної ради                                                         В.В. Ширма

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"