Бердичівська районна державна
адміністрація
Розпорядження голови РДА
Структура
Керівництво
Графік прийому
Нормативна база
Паспорт району
Соціально – економічний розвиток
Агропромисловий комплекс
Колегії РДА
Гуманітарна сфера
Туристичні можливості району
Робота з молоддю та дітьми
Регуляторна діяльність
Громадська рада
Будівництво
Мале підприємництво
Сільські ради
Відділ з надання адміністративних послуг та з питань державної реєстрації
Податкова інформує
Спостережна комісія
Нацдержслужба інформує
Вакансії, порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
Очищення влади
Паспорти бюджетної програми
Запобігання проявам корупції
Управління фінансів
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Додаток

до рішення  обласної ради

                                                             від   21.07.16№349

 

 

ПОРЯДОК

надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету

сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується

на вирощування гречки на зерно

 

  1. 1.Порядок надання та використання спеціальної бюджетної дотації     з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам                                на  вирощування гречки на зерно розроблено відповідно до статей 20, 91 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" на виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 21.07.16 № 284 (далі – Порядок).
  2. 2.Цей Порядок визначає механізм надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно відповідно до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки (далі - спеціальна бюджетна дотація).
  3. 3.Спеціальна бюджетна дотація з обласного бюджету спрямовується у розмірі триста гривень на вирощування 1 га гречки на зерно сільськогосподарським товаровиробникам незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності (далі – сільськогосподарські товаровиробники).
  4. 4.Головним розпорядником спеціальної бюджетної дотації                           з обласного бюджету є управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

5. Для організації роботи, пов’язаної з проведенням прийому заявок                      та документів від сільськогосподарських товаровиробників, які вирощують гречку на зерно на отримання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради утворюється обласна комісія (далі комісія).

До складу комісії входять голова обласної державної адміністрації, голова обласної ради, заступник голови обласної державної адміністрації, перший заступник голови обласної ради, заступники голови обласної державної адміністрації, заступники голови обласної ради, представники управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, органів державної статистики, фінансових органів, територіальних органів Держфінінспеції і Державної фіскальної служби, Держпродспоживслужби, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, депутати обласної ради, представники професійних громадських організацій.

Комісію очолює заступник голови обласної державної адміністрації, який координує питання розвитку АПК, співголова комісії перший заступник голови обласної ради.

6. Після набрання чинності Порядку надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету, що спрямовуються на вирощування гречки на зерно обласна комісія оприлюднює оголошення у друкованих засобах масової інформації про початок прийому заявок та документів, що додаються до неї. Прийом заяв розпочинається з дня публікації оголошення, а закінчується - за 10 робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії.

Засідання комісії проводяться у міру потреби, а останнє засідання                      –  до 15 грудня.

7. Сільськогосподарські товаровиробники для отримання спеціальної бюджетної дотації на вирощування гречки на зерно подають такі документи:

заявку за формою (додаток 1);

відомості з ЄДРПОУ (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);

довідку про банківські реквізити сільськогосподарського підприємства;

довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів;

заповнена форма державного статистичного спостереження № 4- с/г                       «Посівні площі сільськогосподарських культур під урожай поточного року»;

довідку про розмір площ земель сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності, постійному користуванні чи оренді, видана органами держгеокадастру;

копію акту  витрати насіння;

копії товарно-транспортних накладних поставки гречки на переробні підприємства області.

письмове зобов’язання про повернення у місячний термін до обласного бюджету спеціальної бюджетної дотації у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання  або недотримання умов цього Порядку.

8. Подані документи перевіряються секретарем комісії та реєструються в журналі обліку (додаток 2).

Заявка та документи, розглядаються, перевіряються комісією у порядку черговості їх реєстрації і зберігаються протягом трьох років.

Документи, які подані сільськогосподарськими товаровиробниками не в повному обсязі підлягають поверненню.

 

 

9. Комісія розглядає подані сільськогосподарським товаровиробником документи, проводить перевірку на відповідність умовам Порядку наведених у них даних, обстежує посіви, складає акт обстеження стану посівів гречки на зерно, за результатами перевірки  приймає рішення щодо включення заявника до реєстру (додаток 3,4).

Комісія, при необхідності, має право вимагати додатковий перелік документів.

10. Рішення комісії приймається на закритому засіданні у присутності не менш як двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос головуючого на засіданні.

Під час прийняття рішення щодо надання спеціальної бюджетної дотації перевага надається підприємствам, які зареєстровані на території області, виростили гречку і реалізували її на переробні підприємства області.

Рішення комісії оформляється протоколом, який підписують усі члени комісії. Член комісії, який не згідний з її рішенням, підписує протокол із зауваженнями, висловлює свою окрему думку та додає її до протоколу засідання комісії, що  є її невід'ємною частиною.

11. Комісія визначає суму спеціальної бюджетної дотації для кожного суб’єкта господарювання, що подали заявку, та приймає рішення про включення його до реєстру сільськогосподарських підприємств щодо надання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету за вирощування гречки на зерно.

12. Реєстрація зобов’язань розпорядників бюджетних коштів проводиться згідно з вимогами Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної Казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 (із змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 березня 2012 року                      за № 419/20732.

13. Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації  здійснює перерахування бюджетних коштів на відкриті поточні рахунки                      в установах банків сільськогосподарських підприємств відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012 № 938 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 12 вересня 2012 року                за № 1569/21881.

 

 

14. Складання та подання звітності про використання коштів обласного бюджету здійснюється в установленому законодавством порядку.

15. Контроль за цільовим та ефективним використанням спеціальної  бюджетної дотації з обласного бюджету здійснюється згідно з чинним законодавством.

 

 

Перший заступник

голови обласної ради                                                                            В.В.Ширма

 

 

 

 

 
Copyright © . Все права защищены.
Создание сайтов Интернет агентство "Пароход"